Machete Auto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Continui cu prezentarea machetelor cum am spus. Astazi prezint 3 machete: Bmw M3 Sport Evolution 1987 AutoArt;Bmw M6 Coupe 2005 Kyosho;Saleen Mustang S281 E. Enjoy!
    Attached Files
    Un om: -Pis,pis,pis ce pisica frumoasa!:wave: Pisica: -Peace man,peace!:hippy::hippy:

    Comment


    • #62
      Super tari cateva.... O sa pun si eu curand cateva poze - de 2 ani am inceput iar colectia ; prima colectie o aveam la tara dar s'a dus odata cu inundatiile - ( acum am vreo 15 1:24, 2 1:18 , si vreo 30 40 1:48 )...In ultimul timp doar 1:24 Maisto Special Edition.

      @D-Fens : frumoase exemplarele 1:18 .... clasice. Cea verde o vinzi cumva? .... o am si eu la scara 1:24 dar o vreau la 1:18 ...

      Btw am primit un Viper GT2 1:24 si'l mai aveam. Daca vrea cineva un schimb 1:24... ( e in cutie nedesfacuta )
      Last edited by Razzvan; 19 September 2008, 20:15.

      Comment


      • #63
        Am si eu o macheta logan...Mi-a facut-o cadou maniak de ziua mea
        Attached Files

        Comment


        • #64
          Si machetele mele:
          1. Alfa romeo GT 1:18 (DIY kit asamblare) (Welly)
          2. Subaru Impreza WRX STI 1:43 (Maisto)
          3. Ferrari 215 TR 1:39 (Shell)

          Cumnatul in schimb are o colectie mai mare. Cand ajung pe la el o sa-i fac o sedinta foto la modele.
          Attached Files
          GL-22-TOF

          Comment


          • #65
            Stie cineva de unde pot sa-mi iau lamborghini reventon scara 1:18? Am vazut in carrefour de la bburago dar era 1:24 si eu il vreau pe ala mare
            If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

            Comment


            • #66
              Originally posted by D-FENS View Post
              Adevaratul posesor este cel mic(10 ani).Daca nu se incadreaza rog moderatorii sa le stearga.Multumesc.
              Sunt la scara 1/18 si 1/24.
              In acest week-end mai urmeaza vreo 5 bucati la scara 1/18,probabil.
              spune-mi te rog dodge challenger cel din poza dsc00786 are telecomanda ? Eu il am verde metalizat cu geamuri fumurii foarte bine realizat. Imi pare rau ca nu am poza la indemana

              Comment


              • #67
                Originally posted by andrushk_mib View Post
                Stie cineva de unde pot sa-mi iau lamborghini reventon scara 1:18? Am vazut in carrefour de la bburago dar era 1:24 si eu il vreau pe ala mare
                Parca l'am vazut pe autoart ...

                Imi mai luai azi un audi a8 1:26 Maisto Special Edition.

                Comment


                • #68
                  Originally posted by drone View Post
                  Fan Logan.

                  Daca aveti alte machete, ma intereseaza.
                  Sunt super imi plac mult de tot
                  sigpic
                  !

                  Comment


                  • #69
                    @andrushk_mib: Aici gasesti.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by TWeetY View Post
                      Am si eu o macheta logan...Mi-a facut-o cadou maniak de ziua mea
                      TWeetY , am avut si eu o macheta exact ca a ta..Dar am pierdut`o chiar sub ochii mei.
                      Era vara asta , si eram pe la sinaia...Si pe una din curbele acelea periculoasa...Am intrat mai tare in curba si mia fugit pe geamu , rampa de lansare fiind chiar carcasa de deasupra ceasurilor de bord. Tin sa precizez ca masina o aveam pe bord..Pe grila de aer catre parbriz.

                      Comment


                      • #71
                        Poti sa cumperi alta, e 10-20 lei.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by RnjiTzU View Post
                          spune-mi te rog dodge challenger cel din poza dsc00786 are telecomanda ? Eu il am verde metalizat cu geamuri fumurii foarte bine realizat. Imi pare rau ca nu am poza la indemana
                          Niciuna nu are telecomanda.
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by D-FENS View Post
                            "Garajul" celui mic.Ma laud cu ce nu-i al meu.Sper ca nu e off-topic.
                            Imi vinzi mie cele 2 muscle car'uri din dreapta ? (1:18 )

                            Comment


                            • #74
                              Imi pare rau,nu este nici una de vanzare.Plus ca nu sunt eu "proprietarul",cel mic le detine.
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • #75
                                10-20 ? De unde? Io am dat 40 de ron pe ea...E adevarat ca am luat-o de la adras...Aveau si una mai mare, cred ca 1:24, dar era aproape 80 de ron si plus de asta nu aveau devat verde...Io as fi vrut rosie...Sa se asorteze cu masina dar....Asta e Daca vedeti pe undeva.....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google