Sfaturi Cumparare Role

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sfaturi Cumparare Role

    Salutari. Nu stiu daca am postat bine, daca nu, vor stii moderatorii ce sa faca. Vreau sa-mi achizitionez o pereche de role,dar nu stiu exact la ce specificatii tehnice sa ma uit. M-am uitat pe internet, am vazut ca cel mai bine este sa aiba ABEC 7 (rulmentii), si sasiu din aluminiu. Din pacate nu imi permit sa dau mai mult de maxim 200 lei (sunt somer cu acte in regula), si desi am gasit niste role ( http://www.sportaddict.ro/role-worker-tomy.html ), majoritatea spun ca sub 300 lei, toate sunt jafuri si nu merita. Eu nu caut sa ma rup in figuri, mai ales ca sunt oarecum incepator,ci doar sa ma plimb, iar singurele pretentii care le am ar fii sa ma tina macar 2 anisori, si sa si prinda putina viteza, nu sa dau ca nebunu din picioare, si sa mearga in reluare alea. Voi ce parere aveti, si cam ce perechi de role mi-ati recomanda, sub pretul de 200 lei? Multumesc
    Logan Ambition 1.6 8V

  • #2
    Sincer sa fiu,nu am vazut Roxa pe nicaieri, in ce hypermarket ai vazut tu, si pe la ce preturi? Ca eu repet, vreau ceva sub 200 lei, gasesc ceva bunicel de la Roxa la pretul asta?
    Logan Ambition 1.6 8V

    Comment


    • #3
      Da, in Real si in Metro sincer sa fiu nu m-am uitat dupa role. Dar imi poti spune ce caracteristici tehnice are, adica ma refer la ce tip de rulmenti au, diametrul rotilor, si daca au sasiul din plastic sau aluminiu. Ce mi se pare dubios, este ca pe internet, nu gasesc role Roxa de nici o culoare....
      Logan Ambition 1.6 8V

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google