Caut Driver Imprimanta Lexmark

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    mersi
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #17
      dezarhivezi de acolo, pana ajungi la driver fizic (adica fisirul acela), apoi ii dai manual calea catre el (manual install, have disk.....). altfel nu o sa vrea din prima. dar nenea ala de ce nu foloseste si el xp? 7 este inca fita. nu este matur, probleme de driveri destul de maricele...

      Comment


      • #18
        are 2 laptopuri, nu vreau sa ma gandesc cat a dat pe ele
        cel cu w7 mai mult ca sigur era preinstalat. xp nu cred ca o sa bage el pe laptop, nici in loc de w7, nici in loc de vista. am si eu laptop si pe vista mergeau mai multe lucruri. dar din motive personale m-am chinuit vreo saptamana sa imi bag xp si sa caut drivere si bla bla...si chiar si asa sunt o gramada de chestii care cu xp nu am cum sa le fac pe laptop.

        am reusit pana la urma sa instalez si pe vista si pe w7. nu mai stiu care de pe unde le-am descarcat. multumesc tuturor.
        Last edited by B 83 RMJ; 29 May 2010, 15:39. Reason: Automerged Doublepost
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google