OooPppSsss!!! Need Help!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    pe bdul iuliu maniu, mergind dinspre cora spre apaca, aproape in fiecare seara, in dreptul blocurilor de 4 etaje, pina in clubul ala de jocuri, chiar vis-a-vis de intrarea in plitehnica e radar mereu intr-o masina neinscriptionata. se posteaza de obicei seara dupa 9.si te opresc altii pina in semaforul de la apaca. atentie ca detectoarele nu il vad decit atunci cind iti fac poza deja. il detecteaza doar dc ai unul in fata ta care goneste. ca ai da drumul ppt el si atunci il vede si detectorul tau. altfel nu. te ia de obicei din spate . intreaba orice taximetrist si ai sa vezi ca stie de el. e punct fix acolo aproape tot timpul. dar repet . e doar noaptea, iar din cind in cind il pun si vis a vis. ziua nu l-am vazut NICIODATA. Poate stau pina pe la 5dimineata dar apoi dispar ca se schimba tura.

    Comment


    • #32
      Am stat cativa ani in Militari si in fiecare seara era radar pe Iuliu Maniu, aproape de Politehnica, asadar confirm cele spuse de dsorinmihail.

      Comment


      • #33
        Eu cred ca nu te-au filmat/pozat, ca altfel, nu se mai luau dupa tine, asta in caz ca dupa tine veneau. Dar ai vazut tu ca aveau radar sigur?
        Logan Ambition 1.6 8V

        Comment


        • #34
          avea camera sigur nuam apucat sa vad perfect dar camera mi-a sarit in fata.pe iuliu mainu radarul il mai pune si untre cele doua sensuri de mers untr-un scuar.Stau in militari si trec in fiecare zi pe blv.
          Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google