Pareri Despre Pensiuni/locuri De La Munte

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pareri Despre Pensiuni/locuri De La Munte

    Daca a fost cineva pe la munte si a ramas placut impresionat de cum a fost tratat la o anume pensiune sau a fost in vreun loc deosebit sa ne spuna si noua sa stim unde sa ne orientam in caz ca ne hotaram sa petrecem vreun concediu la munte, deoarece sunt destule pensiuni unde curatenia nu primeaza sau calitatea serviciilor prestate nu ajung la asteptarile noastre...Astept parerile voastre

  • #2
    ceva idei pentru transfagarasan cam pentru 25 iulie locuri de campare sigure pentru cort , gratar , natura si peisaj dar fara mos martin sau pe acolo nu sunt si cam cat este de frig noaptea ca daca plec pentru cu ideea pentru cort parca nu as vrea sa fac turturi la mustati .

    Comment


    • #3
      de frig nu stiu , dar de mos martin te asigur ca este. nu te sfatuiesc sa dormi la cort. bran-moeciu sau putin mai departe pe ... cheile nu mai stiu cum , e rezervatie , dar nu sunt ursi. altfel ...
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • #4
        Cheile Gradistei? Superba zona...

        LE: inca o poza, la fel dintr'o zona foarte frumoasa - Sambata de Jos, Jud. Brasov
        Attached Files
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • #5
          cheile Dambovicioarei. si acolo e superb si erau zeci de corturi.

          la cheile Gradistei n-am fost ...
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • #6
            Am crezut ca la Cheile Gradistei (poza 1) te referi, foarte aproape de Moeciu.

            Anul asta sper si eu la Transfagarasan, nu am mai fost din 2008...
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • #7
              Cheile Dambovicioarei sunt superbe. Merita vizitate.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • #8
                subscriu. anul trecut am fost de 4 ori la cheile dambovicioarei. racoare, aer curat, pastravarie, multe locuri de cazare, rezervatia piatra craiului, etc.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  cateva si de la mine http://www.loganclub.ro/forum/calato...nd-t21372.html

                  Comment


                  • #10
                    Da. Ar trebui inchis topicul acesta si continuat pe cel deschis de marx care-i mai vechi.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google