Y! Pool Champ Editia II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    - se va juca fiecare cu fiecare din grupa, veti afla dupa ce jucati meciul curent cu cine jucati urmatorul meci ... va fi pus Turul 2

    - OFICIAL se da drumul ACUM la meciuri, si aveti termen pana Duminica seara la ora 22:30 (asa de inceput)

    - SPOR !!! Sa intre neagra din prima!

    Comment


    • #17
      CosTin87SIE VS CT-24-ALX : 5-3
      In tara momentan.

      Comment


      • #18
        frumos exemplu baieti ... sa speram ca si restu va vor urma ... sa bage meciuri

        Comment


        • #19
          eu daca am pierdut, voi mai juca cu cineva?
          Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

          Comment


          • #20
            Da, se joaca sistemul fiecare cu fiecare, dar se joaca doar tur, nu si retur.
            Deci mai ai 2 meciuri.

            Comment


            • #21
              Originally posted by CT-24-ALX View Post
              eu daca am pierdut, voi mai juca cu cineva?
              se joaca 3 meciuri in grupe.....deci daca ai jucat 1 mai ai 2....si kiar daca ai pierdut mai ai sanse,bati urmatoarele 2 si ai sanse.....asa ca dai drumu....succes la toata lumea....
              JUST ME.....30-rdd......

              Comment


              • #22
                Jesus am ramas in urma bun cel mai bun student sa castigeD)
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • #23
                  Am o intrebare/propunere pentru voi ... Ce-ati zice daca nu jucam ca la turneu ci ca la campionat... adica sa facem chiar fiecare cu fiecare... si sa vedem cine are cele mai multe victorii... atunci chiar ar fi ceva ...

                  asta daca va tzine sa jucatzi vreo 15 partide in total (fiecare cu fiecare)

                  Comment


                  • #24
                    am optat pentru 15 partide. asa o sa joc cu fiecare persoana in parte
                    imi suna mult mai bine, cel putin mie
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • #25
                      votat tot pentru campionat... avand in vedere ca suntem aceiasi useri care jucam ... si nu a fost prezentat un interes mai mare... nu cred ca ar fi o problema sa lungim campionatul

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by CAnnabYS View Post
                        votat tot pentru campionat... avand in vedere ca suntem aceiasi useri care jucam ... si nu a fost prezentat un interes mai mare... nu cred ca ar fi o problema sa lungim campionatul
                        Si eu sunt de acord

                        Comment


                        • #27
                          tot pentru campionat si eu
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            a, da...am votat si eu. dar am uitat sa precizez, desi nu cred ca mai trebuia. turneul are sustinere 0%
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • #29
                              Inca nu a votat jumatate plus unu dintre participanti, deci sa nu tragem concluzii.

                              Comment


                              • #30
                                poate nu vor avea timp etc ... si n-as vrea sa renunte careva la jumatate

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google