Y! Pool Champ Editia II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    votat campionat
    Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

    Comment


    • #32
      jocuri cineva?

      Comment


      • #33
        Un mic provizoriu ca sa vedeti ca jucam in liga profesionista :->





        Spor la meciuri, nu uitati termen avem Duminica ora 22:30 ... iar regula este:

        - daca avem 1 user care vrea sa joace, si celalalt este de negasit, avem victorie user activ
        - daca avem ambii useri inactivi se va trece egalitate, fiecare luand cate 1 punct

        p.s. deciziile ad-hoc (gen cea de mai sus) sunt subiectul dezbaterilor ... asa ca astept si sfaturi, idei ... pentru un campionat cat mai corect si cat mai aprig
        Attached Files

        Comment


        • #34
          Neatza, am incercat sa joc ieri cu Alxex dar nu am reusit sa dau de el.
          Faza naspa e ca eu nu mai am acces la net pana marti saptamana viitoare, deci am pierdut

          Comment


          • #35
            discutati, pe cat puteti si poate rezolvati ceva ... rog userii activi sa isi arate activitatea aici sau la mine pe messenger ...

            In alta ordine de idei,
            CAnnabYS 5 -1 $3fu_Em@

            Comment


            • #36
              BUZ cand jucam????

              Comment


              • #37
                haideti baieti... terminati meciurile sa jucam turu 2.
                Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

                Comment


                • #38
                  eu zic sa nu puneti un termen limita asa de scurt....ca poate uni baieti nu au timp....si e mai frumos daca are toata lumea sanse egale...ca eu zic ca nu ne grabeste nimeni....daca tot e campionat...sa tina ceva....
                  JUST ME.....30-rdd......

                  Comment


                  • #39
                    va ramane un termen totusi ca sa nu se lase toti pe-o ureche... dar nu taiem capete ...

                    "regulile" alea cu neprezentarea au fost puse k sa fie si sa se stie de ele... vreau mai multa implicare jocuri etc

                    Comment


                    • #40
                      Este bun un termen limita doar ca din punctu meu de vedere nu a fost bine ca a inceput campionatul acu si stiti de ce zic eu asta oricum iam lasat lu buz numaru meu de tel sa imi dea mesaj cand poate sa joace. Am mai incercat in 2 seri sa joc cu el dar ba avea treaba ba nu a raspuns... Si eu cred ca sunt cel mai presat de timp nu pot sa joc oricand

                      Comment


                      • #41
                        pai eu cand intru de dimineatza pe morariu_alex nu il gasesc el ii seara pe net si eu atunci is la lucru no.. pai blana mea
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • #42
                          Eu iam lasat nr meu de telefon lu buz am incercat sa stau p net dupa el da nu pot tot timpul. Eu mi-am dat silinta daca ma suna joc daca nu ... turul 2

                          Comment


                          • #43
                            crististreulea - dorutz
                            5-1

                            deci cu cine mai joc?
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • #44
                              salut ... azi am revenit dupa o saptamana petrecuta la galati departe de net ... vad ca mai am timp pana la 22.30 ... deci nu am pierdut nimic nu?
                              For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by cristi View Post
                                salut ... azi am revenit dupa o saptamana petrecuta la galati departe de net ... vad ca mai am timp pana la 22.30 ... deci nu am pierdut nimic nu?


                                vreau si euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
                                vreu si euuuuuuuuuuuuuuuu
                                ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                                YO2MKL
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google