Website Dacia Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Website Dacia Logan

    Salut .

    Vreu sa fac un site dedicat Logan'urilor , dar nu sunt sigur in alegerea temei site'ului ! M-am gandit sa va cer si parere voastra ! Ce var interesa :

    --1--Poze/date... cu masinile voastre ? Ex : www.Dacia.ro/B-07-ABS ; www.Dacia.ro/CT-45-ESP.... mai exact cate o pagina pentru fiecare dintre voi unde gasim catii $ ati investit,poze,date tehnice...etc etc
    --2--Un site dedicat kit'urilor pentru logan cu preturi ,date de contact ,poze cu masinile care au kit'ul respectiv etc etc...
    --3--Accesori tuning ..... (dar sunt deja 100000 de site'uri cu tema asta)
    --4--Un site unde cu ajutorul uneii cerei noi vom creea logo'uri ,wallpaper,etc etc pentru fiecare...care la randu lor vor aparea pe site intr'o colectie


    Sau alte teme...ce mai imi propunetii ?

  • #2
    foarte buna ideea. Succes!

    Comment


    • #3
      pai si asta ce e?site dedicat tractoarelor ?
      daca vrei iti deschidem o sectiune separata cu avatare,wallpapere..si alte alea...
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #4
        Originally posted by Cristi_Xp View Post
        pai si asta ce e?site dedicat tractoarelor ?
        daca vrei iti deschidem o sectiune separata cu avatare,wallpapere..si alte alea...
        vorba lui Cristi_Xp, aici nu se face acelas lucruri care vrei tu?

        Comment


        • #5
          Originally posted by BOGDAN1709 View Post
          foarte buna ideea. Succes!
          care idee...astept parerile voastre

          Originally posted by dukone View Post
          vorba lui Cristi_Xp, aici nu se face acelas lucruri care vrei tu?
          Acesta nu'i forum ? Daca merg pe ceva de genul cum este hi5.com , va asigur ca nu este acelasi lucru ca aici ....

          Daca este cum ziceti voi ... nu ar mai trebuii sa exista multe site'uri !
          Last edited by crististreulea; 20 February 2008, 17:21.

          Comment


          • #6
            mda... ai tu o idee buna dar totusi ar fi mai bine cum a spus si Cristi sa primesti aici o sectiune separata in care poti sa pui avantare si poze.
            Ambition

            http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

            Comment


            • #7
              Ideea nu e prea buna ca mai e si forumul nostru cu sectiunea My ride si are aceeasi tematica.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #8
                din cate am inteles prima idee ar fii ca siteul sa contina marca masinii si nr de inmatriculare ar proprietarului .. asta mi se pare buna ideea
                Its just a car ...

                Comment


                • #9
                  eu zic sa pui tot ce vrei aiai pe forum si o sa fie misto asa sa faci al site e multa munca si nu cred ca are rost

                  Comment


                  • #10
                    nu e destul ca s-a poluat netu cu chestia asta ... hi5 ,acu vreti sa faceti hi5 cu logane?
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #11
                      acest site mi se pare foarte bun si cred ca nimeni nu s-ar supara daca ar fi imbunatatit si imbogatit in permanenta.

                      Comment


                      • #12
                        Ideea lui gutza07 nu-i rea, dar deja exista informatiile pe forum, si daca ceva nu se gaseste, se face un nou thread si sigur apare ce intereseaza => imbunatatire in permanenta, nu?
                        If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Cristi_Xp View Post
                          nu e destul ca s-a poluat netu cu chestia asta ... hi5 ,acu vreti sa faceti hi5 cu logane?
                          cristi ti-e frica de concurenta ?

                          una peste alta nu e bine sa avem 100000 de siteuri ... e mai ok sa fie mai concentrata informatia intr-un singur loc. Eventual gandita o interfata standard de prezentare a masinii in care fiecare isi pune poze si date despre masina (intr-un forum thread-urile nu sunt organizate cum trebuie, sunt oarecum haotice si de asta par aiurea...)
                          I have no special talent. I am only passionately curious.

                          Comment


                          • #14
                            exista deja hi5 ptr masini www.citycars.ro

                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              ia sa vedem un demo
                              poza asta si asta
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google