Sa discutam despre MUZICA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91

    Nu stiu daca s-a mai postat asta, da' e prea TARE
    Last edited by crististreulea; 20 October 2007, 22:46.
    :inlove:

    Comment


    • #92
      Eu ascult mai orice inafara de manele
      http://mitzah.labrute.fr/
      http://c0nstanta.myminicity.com/tra http://c0nstanta.myminicity.com/sec

      Comment


      • #93
        Eu am cd-uri(mp 3)in masina cu muzica din anii 50 pana la hip hop-ul de azi.Ascult muzica in functie de starea de spirit.Exclus populara si manele
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • #94
          Romantic FM, Europa FM, Pasarea Colibri si tot ce inseamna muzica buna )

          Comment


          • #95
            nirvana, guns 'n' roses, metallica, system of a down, smashing pumpkins, radiohead, marlyn masnon, aerosmith, alanis morisette, apocaliptica, BloodHoundGang, bon jovi, Die Krupps, Evanescence, faith no more, garbage, green day, guano apes, H-Blockx, iron maiden, korn, limp bizkit, linkin park, live, Natalia Imbruglia, Nelly Furtado, omu cu sobolani, Nelly Furtado, Papa Roach, praf in ochi, placebo, queen, placebo, r.e.m., rammstein, Red hot chili peppers, robbie williams, The Cranbemikarries, Therapy, tool, The Offspring, staind, vita de vie, vank, u2, deus,
            mai vrei? pot dubla lista

            recomand noul album: Smashing Pumpkins - Zeitgeist. S-AU REUNIIIIIIIIT!
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • #96
              cum se numeste melodia lui marlyn masnon care apare in not another teen movie.....si videoclipul ecu niste bagaboante imbracate in iepurasi???
              Last edited by crististreulea; 21 October 2007, 15:00.

              Comment


              • #97
                este una din melodiile preferate si a lu' fiumiu "Marilyn Manson - Tainted love.mp3", insa preferata lui e "This is the new shit" mincalar tata pe el da rock-er
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • #98
                  ascult orice in afara de manele.imi plac parazitii.
                  as vrea sa fiu psiholog sa le dau niste teste de inteligenta la manelisti)

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by suru
                    ascult orice in afara de manele.imi plac parazitii.
                    as vrea sa fiu psiholog sa le dau niste teste de inteligenta la manelisti)
                    si eu ascult foarte mult parazitii...am auzit ca in iarna o sa scoata un album nou

                    Comment


                    • Eu ascult toate genurile de muzica..dar in mod special imi place muzica anilor '70-'80..In masina ascult MAGIC FM(acolo unde este posibil) si Info Pro...In mod deosebit imi place TRUPA VECHE (Vama Veche dar fara Chirila)...

                      Comment


                      • parazitii - slalom printre cretini
                        acum si tot albumul daca va intereseaza
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • supeeeeeeeeeeerrrrrrrrr tare albumul.......dupa o pauza au revenit in forta e tare rau albumul....imi plac toate piesele

                          Comment


                          • Paul Van Dyk feat. Jessica Sutta - White Lies
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • Uitati ce-o sa ascult eu in viitoarea masinuta

                              Inez - Stronger (Jody Den Broeder Club Mix)
                              Spit - Falling (Dg Vocal Edit)
                              Offer Nissim - First Time
                              Ida Corr vs Fredde Le Grande - Let Me Think About It
                              Spin Science - Fill your soul (original mix)
                              Cass Fox - Touch me (spencer and hill mix)
                              Kaci - Can't Help Myself (Aurora Remix)
                              Rihanna - Umbrella (Seamus Haji & Paul Emanuel Radio Edit)
                              Filo & Peri feat. Eric Lumiere - The Anthem (Original Mix)
                              Andy Duguid feat. Leah - Don't Belong
                              Guns & Roses - Welcome To The Jungle (Dj Dlg Remix)
                              Diego Donati vs F and a Factor - The Way I Like (Original Extended mix)
                              Tiesto Feat Bt - Break My Fall
                              Star Tattooed & Ava - Make Me High
                              DADA ft Sandy Rivera & Trix - Lollipop [Radio Edit]
                              Delerium - Lost and found (dj dan radio edit)
                              Britney Spears - Gimme More (Kaskade Radio Mix)
                              si nu in cele din urma preferata mea din momentul asta :
                              Vinny Troia feat. Jaidene Veda - Flow (Gareth Emery Remix)
                              I don't drive fast...I fly low !!!

                              Comment


                              • Dj Tiesto, Armin Van Buuren, Ferry Corsten, Paul Van Dyk, d-astia.
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google