Ajutor Pentru Proiect

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajutor Pentru Proiect

    salut. Am si eu nevoie de un mic/mare ajutor si anume pentru facultate ( mecanica ) am de facut un proiect de vreo 40-50 pagini..si nu am avut norocul de un profesor care sa imi explice pe indelete si sa imi arate fiecare pas..si ca sa il termin chiar am nevoie de ajutor. Am uploadat un exemplu(pentru care am dat un sms de 2 euro ) , si rugamintea mea este daca e cineva care are ceva asemanator sa-l urce sus , sau sa imi dea un pm sau sa imi dea add pe mess..multumesc
    Attached Files
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

  • #2
    nimic nimic ?
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • #3
      Pai si practic ce tema ai? Sau despre ce utilaj (masina), trebuie sa scrii?
      Logan Ambition 1.6 8V

      Comment


      • #4
        daca si raspunzi pe net poate primesti si niste carti
        sigpicMy ride

        Comment


        • #5
          @cristi e exact ce e in documentul atasat de mine .. primul e manivela piston, a 2 a e roata dintata.. nu`i de genul un motor, sau o turbina sau mai stiu eu ce...dar ma gandeam ca are cineva care are mai multe detalii ..

          @alex carti am dar sunt degeaba. daca as sti sa il fac n-as mai cere ajutor pe forum. ideea e ca am un profesor foarte pretentios si care depuncteaza la orice
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • #6
            si eu tot in domeniul asta am fost, dar sincer, nu.mi aduc aminte pe unde mai e proiectul (totusi au trecut 5 ani), dar daca imi aduc bine aminte era despre diferential, imi pare rau ca nu te pot ajuta, stiu cum e ca si eu am umblat o groaza dupa el, si pe atunci nu aveam nici net
            ps: bafta la cautari
            sigpic

            Comment


            • #7
              merci..daca gasesti ceva, posteaza
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • #8
                o sa caut maine ceva, si daca gasesc te ajut cu cea mai mare placere, acum e tarziu, ne citim maine, noapte buna!
                sigpic

                Comment


                • #9
                  cu proiectul l-am rezolvat pana la urma, as avea nevoie cu un referat pentru practica..studentii de la mecanica , mai ales cei ce termina anu 2, ma puteti ajuta si pe mine? in principiu rezolv, dar am nevoie de un model
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • #10
                    nu e chiar nimeni ? :|
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google