Logan VAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Chiar ca arata bine, o fi bagat ceva bani in el da merita
    ...de doi lei :p

    Comment


    • #17
      Originally posted by suru
      l am vazut de multe ori in trafic si mie cel putin imi place cum e facut.
      nu l-ai intrebat si tu de unde a cumparat masca fata ca e super misto si bara?

      Comment


      • #18
        @SUPERCAR: bara fata e stock pentru MCV. doar ca a decupat si pus plasa in locul pentru halogene. ups, a schimbat si plasa pe toata gaura de la bara. e cumva alta bara?
        iar masca ai dreptate, e mortala. abea astept sa-l vad si io prin timisoara. arata foarte bine
        Last edited by crististreulea; 26 August 2007, 22:00.
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #19
          bara e cea de fabrica dar a pus grilele astea longitudinale care dau un aer mai sportiv.
          oricum le-a pus misto nu cum am vazut la altii pe loganuri tot felul de kitchuri.
          mai ales pe unele loganuri de taxi am vazut tuning rural,gen piatza mehala.

          Comment


          • #20
            cu tuningul rural multi isi distrug masinile si pe la satu mare. cat despre usile laterale culisante, merg pe ideea lui bodyn. ar putea scoate eventual si o varianta mai inaltata, sau mai "cocosata" cum sunt caddy-urile mai vechi, dar atunci i trebuie si un motor ceva mai tare

            Comment


            • #21
              Originally posted by suru
              l am vazut de multe ori in trafic si mie cel putin imi place cum e facut.
              chiar arata bine dar pacat a o sa care cu el diferite materiala
              sigpic
              astra h 1,7 cdTI

              Comment


              • #22
                E smecher rau, imi place
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google