Ce Tigari Fumati?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    multumesc alexgrasu, o sa caut
    sigpic

    Comment


    • #17
      @nicu_rcn: nu ai pentru ce
      Incearca-l dar cred ca tot la kent 8 revii.
      Asta e slab, aduce cu kent 4, pana sa-i spargi biluta. Dupa ce o spargi se face mentolat. Mie nu prea mi-a placut, dar fiecare cu gustul lui.
      Stima !
      sigpic

      Comment


      • #18
        o sa incerc si va comunic parerile
        sigpic

        Comment


        • #19
          media de varsta dintre cei care au postat si se arata varsta este de 24 ani si cred ca fumati de mai multi ani. ganditi-va bine...
          sigpic

          Comment


          • #20
            Kent 4 pana au aparut tampleniile astea de convertibles

            Comment


            • #21
              Kent 8 , la noi in slobozia e promotie la convertibles astea. la un pachet mai primesti unu, dar e o gagica, care e cu promotia.
              Nu-i bai...

              Comment


              • #22
                Originally posted by Niki B View Post
                Daca nu gasiti Kent 8, luati 2 pachete de Kent 4?


                Sau 8 pachete de Kent 1, gold parca-i zice.

                Am fumat asa, muuulti ani: LM, Lucky Strike, Marlboro, Kent. Ultimul pachet in noiembrie 2006.
                De-atunci, numai beutura si femei.

                Care vreti sa va lasati: donati ultimul pachet din buzunar, nu-l terminati. Apoi, nu evitati fumatorii. Nu fumati cate una la ocazie, nici trabuc macar.
                Last edited by mr.K; 1 April 2011, 11:42.

                Comment


                • #23
                  winston Blue
                  sigpic #

                  Comment


                  • #24
                    narghilea din an în paști :-)

                    Comment


                    • #25
                      Marlboro rosu sau Lucky Strike;)...in general tigari tari...fumez de aproximativ 15ani;).
                      CARPE DIEM!

                      Comment


                      • #26
                        Marlboro sau Camel galben, tot cam de 15 ani.
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Lucky Strike si cand nu gasesc(zici ca sunt aur asa greu se gasesc) Marlboro rosu.
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Marlboro Lights scurt.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • #29
                              am bagat de toate in mine ,prieteni stiu de ce vorbesc , prin 82-84 m-am invatat cu monkey, am recidivat cu kumtoday,cismigiu,bucuresti,timis,golf kent gitanes si BT,pac ,armata ,criza carpati , busteni mai erau cate-va natii dar greu le deosebeai , in sfarsit cele de SFANTUL GHEORGHE si TIMISOARA erau deosebite, ti se topeau in gura ,a bine nu poti spune despre cele de RM=SARAT,ooooooo HB,, opa ce tigari domne, venea trenul international ,il asteptam in medias s-au fagaras si faceam bisnita ,ce vremuri ........no gata o venit revolution.era un tip de tigari grecesti ........papastratos , bune,. s-o gatat cu snagovul si amiralul ,am trecut la winchester,la inceput bune ,am dat de marlboro,ok, cate-un kent la promotie , LM cati-va ani ,l-o stricat si ala ,in sfarsit ajung lacamel,vreo doi ani si rothmans ........n-o cu asta m-am lasat , bune , dar cand o zis ca le fac 10 lei si ..........am zis ca atata nu dau si uite ca am 15 luni in care nu am gustat o tigare dar credeti-ma in curg balele dupa un fum.pot spune am fumat cam tot ce se gasea pe piata , trabucuri ?la primul trabuc ,am cazut in fund , coma tabacica ,tot l-am tras in piept ,ce barbat eram odata ............dar am jurat ca ma apuc cand ies la pensie .....adica nu cred ca mai gasim asa ceva.........hi hi hi
                              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                              Comment


                              • #30
                                M-am lasat anul trecut dupa mai bine de 10 ani de fumat orice s-a gasit. Fumam intre 1 si 3 pachete pe zi... poate nu ma lasam daca nu scumpeau astia in halul asta tigarile, plus ca aveam accese de tuse.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google