Credeti Ca Exista Si politisti "undercover" Pe Forum?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nu vad dece sa ne intereseze atata timp cat nu facem nimic ilegal .sant si ei oameni si cum nu exista padure fara uscaturi nu ii putem caracteriza pe toti in aceiasi oala
    sigpic

    Comment


    • #17
      Ce-am citit aseara pe un forum,la niste intalniri de masini
      stiu ca pare suspect dar nu este!

      acum un an ..nu dau nume unde s-a organizat o liniuta importanta! Venisera multe masini, locul era bun si printre noi era si un logan GALBEN de care nu stia nimeni nimic, nu ai fi banuit ca era de la POL, si statea loganasu linistit si ii filma pe toti pana a venit unu la el si ii zice: "hai ba te dai? Cu cine te bag" de atunci iti inchipui ce urmariri au fost!
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #18
        Sunt de parere cu ice , nu-i poti pune pe toti in aceasi oala nu ai cum , daca 10 din 20 sunt prosti nu e vina si celor 10 care nu sunt , asta ar fi ca si cum ai spune ca uite ce prost sofer e ala cu bmw ...da dar asta nu inseamna ca toti care au bmw nu au si minte in cap

        ps:daca sunt politisti de la rutiera va rugam sa ne anuntati cand ne filati
        Bart: I am through with working. Working is for chumps.
        Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

        Comment


        • #19
          Spiritul intrebarii cred ca a fost daca monitorizeaza politistii forumul sa vada tentativele de ilegalitati nu daca sunt membrii care lucreaza in politie. Si probabil toti care le-au transmis salutari "fierbinti" se gandeau la politia rutiera nu la celelalte servicii. Daca se monitorizeaza nu sunt stresat ca nu fac nimic ilegal dar parca nu-i cum trebuie.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • #20
            Exact Rocri.
            Intrebarea este daca sunt sub acoperire.
            Nu stiu exact ce s-a inteles, poate nu sunt eu foarte prieten cu limba romana si imi cer scuze.
            Doream sa stiu daca sunt aici si o fac pe tacute, nu daca sunt si recunosc senin asta.
            Sunt aici in timpul liber sau sunt in interes de serviciu?

            Comment


            • #21
              Acum din cate stiu si un supermoderator mai urmareste IP-urile dar a spus ca nu a vazut nimic suspect. Bine a spus chestia asta anul trecut intre timp cine stie .
              Off topic: bine ar fi daca Dacia ar citi ce se mai spune pe forumuri dar astea-s vise.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • #22
                Rudy , las-o moale frate ca ' te crede ' . Vrei sa ne caute nr de inmatriculare si sa vezi pe la antidrog pe toti ? Nu mai glumi cu de astea . A fost tot o gluma !
                Sebi4fc , vezi inceputul pt Rudy . Si sfarsitul .

                Va deranjeaza ca sunt ? Poate vor si ei sa vada ce modificari pot fi aduse Loganului din dotare , cum poti sa-i cresti puterea , cat este de fiabil .

                Pe bune , daca au Logan si sunt pasionati de el ca noi , nu le pot transmite decat Welcome . Dar ar fi bine sa-i stim si noi . Mai ales ca este thread cu profesiile noastre .
                B -X X - DDF x 2

                :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                Comment


                • #23
                  Ce legat de prafuri ? Normal ca am glumit eu eram revoltat ca uni ii baga in aceasi oala pe politisti cu gabori cea ce nu e corect
                  Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                  Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                  Comment


                  • #24
                    Mi-am dat seama . A fost caterinca . Ne mai distram si noi .
                    B -X X - DDF x 2

                    :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                    Comment


                    • #25
                      A spus-o si Seba o spun si eu exista membrii Logan Club care sunt politisti. Unii mi se pare ca au afirmat si public.
                      Referitor la substante halucinogene: Degeaba va laudati cu prafurile, avem un user al carui nume spune tot: "Cannabys" .(Este o gluma nu te supara )
                      Last edited by Cristi_LCD; 20 March 2008, 14:41.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • #26
                        Cred ca exista politisti pe forum, ii salut doar sunt si ei oameni.
                        KISS FM 1.4 MPI sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Cred ca s-a ajuns prea departe cu discutile astea , da sunt politisti pe forum si au si recunoscuto si asta ne bucura ca toti de aici impartasim aceasi pasiune
                          Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                          Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                          Comment


                          • #28
                            Sunt fan militia ) deci e clar ca sunt si spioni pe aici
                            dar trebuie sa traiasca si ei cumva(lovelele vorbeste) ;) in rest nu am nimic cu ei atita timp cit isi vad de treaba lor
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              este si o chestie nasoala la politistii astia ...la intalniri vin si ei cu loganelul lor si ne strica distractia ....cu motivul ca sa plecam pt ca facem liniute...iar atat iti trebuie sa raspunzi si deja esti pe lista lor de rau-fama-ti....pt multi dintre ei am respect ca stiu sa isi faca meseria si sa ne inteleaga ,iar pt restu...xxx
                              Last edited by crististreulea; 26 March 2008, 00:21.

                              Comment


                              • #30
                                Ce ar putea cauta un politist "sub acoperire" pe forumul nostru? Noi suntem pasionati de loganuri (intretinere, exploatare, performante, tunning etc.), nimic ilegal. Politistii posesori de logane pot sa ni se alature pe forum fara probleme. Chestia cu "undercover" este o aiureala.
                                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google