Ce telefoane aveti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am avut la telefoane de le-am pierdut sirul (de toate tipurile si toate culorile), dar un lucru e cert: Sony Ercisson rules. Nu mai e Nokia ce era, desi recunosc ca am avut o perioada in care "conduceam" doar Nokia. Acum posed un Nokia 1112 si un Samsung X640. De curand am vandut un Sony Ercisson W810i, f. F. Bun.
    Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

    Comment


    • N95 din noiembrie...Merge bine. Pacat ca nu ma prea tine bateria (cred ca vorbesc prea muilt la telefon), in rest super camera, super meniu....

      Comment


      • Eu am un NOKIA 3100.Deja ar fi cazul sa-l schimb.Nu???

        Comment


        • Eu am un nokia N70 si sunt foarte multumita de el.

          Comment


          • Nokia N80

            Succese!
            sigpicLaureate 2007 GPL

            Comment


            • Eu am: Siemens C72, Motorola V975, Huawei U1220i si de la serviciu am un Blackbarry Pearl 8100.
              sigpic
              Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

              Comment


              • Eu ieri mi-am luat un Samsung U600, un telefon exact pe gustul meu (elegant, subtire, negru lucios). Am auzit despre el ca e destul de destept dar inca nu am inceput sa-l butonez
                sigpic

                Comment


                • Si eu am renuntat la al meu N73 in favoarea acestui samsung G 800 http://www.gsmarena.com/samsung_g800-pictures-2145.php
                  l-am ales pentru camera de 5mega care are zoom optic de 3x,auto focus si stabilizator de imagine.

                  Comment


                  • Superb telefon suru cat tine bateria ?
                    eu tot la K800i raman Bateria tine, camera beton , ce sa mai zic
                    sigpic

                    Comment


                    • Un nokia 6300 care sunt foarte multumit de el ... Si care lam resoftat de 2 ori ... .Bine ca mai am garantie

                      Comment


                      • Am Philips 9@9d, sunt f. Multumit de el - mai ales de baterie, memorie si calitatea fotografiilor, ce vrei - calitate Philips. Dar as vrea totusi un Nokia N95 8 Gb, ma da pe spate performantele lui. Numai ca e la un pret destul de piperat...

                        Comment


                        • Bateria tine 2 zile si 1/2 in UMTS pe digimobil(eRDeeSh)
                          filmeaza mai slab ca un nokia n95 sau n82 dar camera foto e mai buna.Culorile sunt mai reale.
                          finisarea este superioara fata de nokia.La fel si culisarea tastaturii este fara compromis.
                          nokia desi am avut multe si probabil voi mai avea nu stiu de ce toate joaca din toate incheieturile de noi.E traditie.Exceptie face 6300.
                          navigatia de pe N95 si N82 e slaba si nefolositoare.Am un prieten care are N82 si a cumparat navigatie separat pentru ca nu e ok cea de pe nokia.
                          acum zicea ca a aparut un samsung i900 daca am inteles bine care e adevaraciune.

                          Comment


                          • Eu am acum un nokia n73 nou si e suuper NU mai pot traii fara symbian
                            Am avut anu asta lg shine,nokia 6233,nokia 6125,nokia 8600 luna,samsung u600 si acum ma-m decis sa tin nokia asta n73
                            Are 2 ani garantie dar parca vad ca max un an si trec la alt nokia symbian bineinteles
                            Ma tenteaza un nokia n95

                            Comment


                            • Eu am un Nokia E50. E bun telefonul. Are aproximativ tot ce imi doresc, dar si ce nu imi doresc.
                              Sa le stapaniti sanatosi.

                              Comment


                              • 6230i - nu am ce sa-i reprosez. Nota 10.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google