Ce telefoane aveti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nokia 3310....cel mai bun telefon

    Comment


    • Eu am un Nokia 2630 care merge f f bine! Este extrem de subtire si f usor. Tine bateria mult si cel mai important face tot ce am nevoie: sms si apeluri telefonice... Nu mai sunt adeptul telefoanelor scumpe intrucat inainte aveam un telefon 3g, camera de n MP, mp3, browser si nu m-am folosit niciodata de nimic... asa ca am luat acest model de telefon. Cel mai important lucru este ca a fost luat gratis pe puncte!
      sigpic

      Comment


      • Salut.Eu am un nokia 6070.SUper multumit.
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • Oare exista cineva care sa aibe nokia si sa fie dezamagit? m-as mira...
          sigpic

          Comment


          • Sunt cele mai bune tlf.Am avut si sony-ericsson e un tlf. bun si acela.(partea nasoala e ca se duce joystickul).
            Salutare.
            Un Logan----YNG-----
            Numai bine.

            Comment


            • Am un N95 .Dupa o luna l-am dus l-a garantie ,taste blocate.Sunt multumit de G.P.S- ul incorporat,merge impecabil legat la un monitor(reda mp4) munca multa pina am invatat sa pun traducerea la filme etc, si are prea multe de nici eu nu stiu la ce ar folosi ex..cititor cod bare?

              Comment


              • eu am un nokia n70 e super telefonul .. nu am avut nici o problem cu el .. doar e nokia ... si mai am un sony ericsson j230i la cosmote si inca un motorola de la servici .. si urmeaza sa primesc si faimosul digi mobil(un huawey sau ceva de genu asta ) .
                Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                Comment


                • Astazi am luat un nokia 1208 pe puncte si nu stiu daca trebuie sa fac 3 cicluri de incarca 12 ore pe el scrie made in romania este facut in cluj la jucu?

                  Comment


                  • Eu am un Sony E. V630i.Sunt multumit de el,il am de aproape 2 ani.
                    Treaba e ca cel mic al meu(12 ani) are Nokia 6120 iar zilele trecute a gasit un Sony E. W810i in lacul de la Tarnita(Cluj).Si stiti ce?Functioneaza nenorocitu' ala de telefon,trebuie sa-i schimb doar acumulatorul si sa-l decodez,e pe Orange...
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • Originally posted by radu2008 View Post
                      Astazi am luat un nokia 1208 pe puncte si nu stiu daca trebuie sa fac 3 cicluri de incarca 12 ore pe el scrie made in romania este facut in cluj la jucu?
                      La telefoanele noi nu se mai practica formatarea.Il pui si ii dai bice.Daca scrie Made in Romania e facut la Jucu
                      Cumpar volan de Duster

                      Comment


                      • Ma laud si eu cu un Nokia N96 al meu fiind un Nokia 73 al nevestimii si un nokia 3210clasic dat de la servici .
                        ..::LOGAN 1.4 MPI AMBIANCE 2004::..
                        ..::KIA CEE'D 1.4 16V BEST 2008::..

                        Comment


                        • te lauzi cu o valoare SAR de 0.91 W/Kg, iar N73 are 1.12 W/Kg asta nu e de laudat.

                          de acum in colo, cei care se lauda cu telefonul, sa scrie si valoarea SAR. de ex. eu am 6300 si SAR 0.57 W/Kg
                          sigpic

                          Comment


                          • Fan Nokia

                            6230i de 4 ani si nu ma mai indur sa-l dau ,acumulatorul inca mai duce 4 zile din saptamana 1110i,1209,3310,1200(parca) si 2610 (doua eu si restul familia )

                            Comment


                            • Nokia e50...cam prost in ceea ce priveste softul ( lag mare in orice fel de operatii).
                              Ma reprofilez pe E71.
                              Valoarea SAR se gaseste pe site-urile de specialitate.

                              Comment


                              • Ma refer la ce pot telefoanele in functie de soft(ambele avand simbyan) iar de ieiri am si un motorola rokr z6 (cu os linux based)... SAR daca imi poti explica ce inseamna tias fi recunoscator.
                                ..::LOGAN 1.4 MPI AMBIANCE 2004::..
                                ..::KIA CEE'D 1.4 16V BEST 2008::..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google