Ce telefoane aveti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo! Colectionar, nu alta...

    Comment


    • Nokia 1110i (are priza la public, arma alba) si Nokia C1-01.

      Am refuzat de la tata un smartphone LG si un Iphone 4S in schimbul lui 1110i... NIET !!
      Attached Files
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • Am trecut si eu la un iphone 5 . A fost o ocazie , telefonul fiind nou . Per total multumit , ma tine bateria 1 zi sau 2 , cel mai mult 5 zile m-a tinut (nu l-am folosit decat pentru cateva convorbiri si ceva mesaje , nu prea am avut timp de el sa zic asa ) .

        Comment


        • Pe mine nu ma lasa sufletu sa le dau ), is curios daca o sa valoreze ceva colectia peste multi ani...

          Comment


          • Cum un Galaxy S nou apare cel putin anual, iar pretul e tot mai mare cu fiecare model, o sa ingropi destui bani in colectie.
            Niciun telefon vechi nu valoreaza peste 10 ani de la lansare mare lucru.

            Comment


            • Nici Vertu....

              Comment


              • Ideea ii ca eu le iau pe niste abonamente mari in fiecare an. Nam dat mai mult de 200 euro pe unu. Cel mai ieftin lam luat cu 50 euro si cel mai scump lam luat cu 200. Noi de la reprezentanta etc...

                Comment


                • Originally posted by alex2_ar View Post
                  Pe mine nu ma lasa sufletu sa le dau ), is curios daca o sa valoreze ceva colectia peste multi ani...
                  Astea nu sunt ca trenuletele.
                  Parerea mea este ca peste 10 ani daca scoti toata colectia de telefoane si nu egaleaza o 060EA daca scoti una la vanzare.
                  Captain of the black pearl

                  Comment


                  • Ce ii interesant ii ca un nokia Ngage, la cutie in perfecta stare, si acum ii scump (era prim meu smartphone).

                    Comment


                    • Da, f scump. Vreo 100-200 lei...
                      Eu zic sa tot cumperi Samsunguri, sa le ingrijesti, sa le stergi bine cu spirt in fiecare zi, sa le iei huse si alte acareturi. Poate candva, cumva, ele vor valora ceva. Te pup, pa pa

                      Comment


                      • Am zis in stare prefecta cutie etc:

                        Si nu le sterg cu spirt ;), ci doar nu le vand ca nu am neaparata nevoie sa le dau...

                        Comment


                        • N-Gage -299 euro? Nokia E52-414 euro? Tre' sa fii nebun sa dai atatia bani pe asa ceva.
                          Pretu unui bun vechi e dat de raritatea lui. Telefoane se fac milioane dintr-un anumit model.

                          Comment


                          • Aici ai dreptate mr K.

                            Comment


                            • cine imi poate recomanda un selfie stick ... neaparat comanda bluetooth, pentru smartphone de 6 inch , chiar si cele curbate , cum am eu, LG Flex
                              sigpic
                              Experienta in asigurari de peste 5 ani.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google