Cu Ce Mergeti La Mare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu Ce Mergeti La Mare?

    Cu ce mijloc de transport mergeti la mare?
    94
    Masina personala
    89.36%
    84
    Tren
    4.26%
    4
    Autocar
    0.00%
    0
    Alt mijloc
    6.38%
    6

    The poll is expired.

    Last edited by laur @; 29 May 2011, 23:21.

  • #2
    cu trenul ,cu cupoane pt studenti dau 30 lei din craiova .bucuresti-constanta este 20 de lei pt studenti.pt adulti bucuresti-constanta dus-intors este 73 de lei ,dar se poate lua si cu 13% reducere daca se cumpara anticipat.daca as merge cu masina as ajunge frant,mai ales ca nu am AC.anul trecut am fost cu trenul si toate vagoanele erau noi(accelerat) .am inghetat si de frig pt ca nasii aia burtosi nu stiau sa de AC mai incet.
    apropo autostrada soarelui nu este in reparatii?

    Comment


    • #3
      Eu mi'as dori sa ma teleportez! Engage!
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • #4
        Nu mai merg cu trenul niciodata atat timp cat am masina, de ce? Acum 4 ani (cand am mers ultima oara cu trenul) am dat pentru 2 persoane pe ruta Galati-Mangalia si retur 160 de lei, benzina m-ar fi ajuns vreo 150 de lei atunci. Am facut aproape 6 ore pana in Mangalia, mergea inuman de incet, iar cireasa de pe tort au fost o satra de tigani care au mers de la Constanta pana la Faurei cu nashul, pe cativa lei si au facut o galagie si o mizerie imposibil de descris, tot drumul am stat cu ochii pe bagaje. Am ajuns acasa foarte obosit, conduc pana la Arad si tot nu ajung asa obosit, deci cu CFR-ul nu mai merg niciodata...
        OF: da care-i scopul thread-ului?

        Comment


        • #5
          Nu mai mergeti cu trenul ca-i bataie de joc. Prea scump si prea mare mizerie.

          Comment


          • #6
            Cateodata cu masina, uneori pe jos.

            Comment


            • #7
              Cu dacia logan 1.6 ))

              Comment


              • #8
                Cu masina personala, cu trenul nu stiu cum e dar nici nu sunt curios.

                Comment


                • #9
                  Am vazut ca 3 forumisti au votat "cu alte mijloace". Chiar sunt curios sa stiu despre ce mijloace e vorba.
                  Cu trenul am mers de doua ori in viata mea atunci cand eram in liceu, in rest, doar cu masina (nu neaparat personala).
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • #10
                    motociclete sau alte nebunii...
                    B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                    Comment


                    • #11
                      Alt mijloc:maxitaxi,taxi,avion,bicicleta,perpedes cand bei prea mult
                      Eu la mare merg cu familia.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Pai cu motociclete si alte nebunii, da' sa stim si noi.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • #13
                          Eu nu merg la mare.
                          Ma duc in RFG ca atata permite buzunaru, manca-i-ar jaru'.


                          PS: RFG = Refugiu in Fundu' Gradinii

                          Comment


                          • #14
                            am fost la mare anu trecut cu trenu, deva-constanta si am facut foarte mult undeva intre 15-16 ore, erau unele portiuni in care mergea foarte foarte incet, era foarte murdar, tigani, sper sa nu mai merg cu trenu la mare. in 2008 si 2009 am fost cu masina si a fost foarte bine, nu se compara trenu cu masina.

                            Comment


                            • #15
                              Mai bine intrebati unde mergem la mare si cum iesim mai ieftin.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google