Emblema/Sticker loganclub.ro

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pe exterior. II dau lui supercar sa aduca cateva la bucuresti cand e siab-ul.
    MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

    Comment


    • sar'na

      astept cum sa nu ,multumesc
      "cromul este placerea mea"
      "cui nu-i place , valea"

      Comment


      • Cine vrea stikare uitati id meu: alex_06_mihis , pretul este de 6 lei tot setu asta pentru cei din bucuresti....Nu vreau sa te superi pe mine crististreulea nu vreau sa iti fac concurenta dar pentru noi in bucurestu nare rost sa mai platim si taxe postale etc...
        In curand va fi disponibil si fisierul cu care se poate duce fiecare sa isi faca unde vrea...
        sigpic

        Comment


        • nu-mi faci concurenta ), oricum nu fac profit cu ele nici macar 1 ban . din contra, am pierdut, la timisoara am luat 2 seturi cu 32 lei si i-am luat la om 10 lei pe ele, doar atit stia el de pretul pe 2 seturi .
          unde faceam inainte era 5 lei setul si amu au urcat la 16 lei setul. asa ca am cautat unde mai putem face si a gasit wildserb la 10 lei setul.
          e ok daca pui fisierul aici pe forum, asa o sa poata fiecare sa isi faca la el in localitate. oricum, la u sticker de 6 lei transportul e 4 lei, deci tot e mai rentabil ca la timisoara.
          e posibil ca in unele orase sa fie mai scump de 6lei+transport ceea ce-l face sa apeleze la noi. sau poateomul nu stie unde sa faca comanda sau pur si simplu nu are timp.
          te tine sa trimiti la forumisti cu mesageria? iti dau lista u cei care au comandat, cind se aduna 2-3 trimiti in acea localitate. ce zici?
          Last edited by crististreulea; 14 November 2007, 01:05.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • Ma bag ce sa fac ajut si eu cu ce pot forumul....
            Deci stikarele vor veni de la bucuresti (ce imi place cum suna))
            Dar saptamana asta nu am cum ca acuma sunt in lucru....
            Astept comenzi pe id urmator: alex_06_mihis
            sigpic

            Comment


            • fisierul e postat de mine pe undeva, daca vreti il mai pun o data ...

              @golan91 eu mai am si sursele cu text nu shape-uri, daca se vrea pot ingrosa/mari scrisul www.loganclub.ro

              Comment


              • Am si eu acelasi fisier dar e cu mici modificari (nush exact ce modificari , facut de varul meu care lucreaza in domeniu) . O s-a il postez eu zilele astea...
                sigpic

                Comment


                • si eu am pus fisierele de plotter...sunt undeva mai in spate pe pagini...
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • Vreau si eu un sticker!! Va rog sa ma anuntati si pe mine!!

                    Comment


                    • se pare ca promovam pe GOLAN91 la rangul de stickerman :d
                      cele 9 comenzi pe care le am acum i le transfer lui deoarece e mai eftin si mai lesenea pentru voi.
                      in principiu dati lui un PM cind vreti sticker.
                      eu mai las in semnatura mea anuntul cu stickerul si voi transfera comanda la GOLAN91.
                      STICKERE www.LoganClub.ro la pretul de 6lei !!!
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Cel de pe fata e pe fond negru sau?Daca da ma intereseaza,problema este doar ca puneti intalnire logan club sambata si nu duminica cand sunt si eu liber...

                        Comment


                        • Stikarul nu este pe fond negru este normal (fondu negru este folie).
                          Daca vrei stikar zimi si iti trimit sau iti faci acolo cum vrei tu.
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • vreau si eu un sticker....pls dar vreau sa fie cu 5 cm mai mic decat cel normal.....cred ca intelegi u ce vreau sa zic adica scrisu sa fie un pic mai mic...daca poti sa rezolvi anunta-ma....pls...si cum facem sa il iau de la u daca se rezolva.....
                            JUST ME.....30-rdd......

                            Comment


                            • Deci sa fim mai clari. Cel de pe luneta are 20 cm eu zic ca e bine asa 15 e cam mic.
                              Pe cel de pe parbriz daca crezi ca e prea mare ok. o sa incerc sa il fac cu 5 cm mai scurt dar inaltimea o pastram? sau o micsoram cu 1 cm 2???
                              Astept raspuns urgent.
                              Til trimit prin posta nui problema eu sa il am...
                              sigpic

                              Comment


                              • ar fi bine sa pastrezi proportiile, sa nu arate aiurea

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google