Emblema/Sticker loganclub.ro

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am fost si am dat comanda de stickere pentru a le lipi pe suportii de la numerele de inmatriculare...stickerele sunt facute din autocolant 3M si arata cam asa...
    In realitate masina din dreapta va fi cu botul catre scris...Luni voi afla care este pretul pentru 2 bucati si pentru cei care sunt doritori vom face in asa fel incat sa intre in posesia lor.
    Dimensiunea va fi de 52 cm / 2 cm iar scrisul alb pe fond negru.
    Astept comentariile voastre ...pro si contra.
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by valeriuciprian View Post
      Am fost si am dat comanda de stickere pentru a le lipi pe suportii de la numerele de inmatriculare...stickerele sunt facute din autocolant 3M si arata cam asa...
      In realitate masina din dreapta va fi cu botul catre scris...Luni voi afla care este pretul pentru 2 bucati si pentru cei care sunt doritori vom face in asa fel incat sa intre in posesia lor.
      Dimensiunea va fi de 52 cm / 2 cm iar scrisul alb pe fond negru.
      Astept comentariile voastre ...pro si contra.
      foarte frumos
      sigpic

      Comment


      • fain era sa facem suporti...dar nu stiu exact preturile...
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • Deci...suportii de numere costa 2,5 lei bucata dar pe deasupra trebuie platit 100 lei pentru matrita...care va ramane la noi...pentru viitorii doritori.
          Acum va las sa decideti cum e mai bine de facut...
          sigpic

          Comment


          • asta da veste Cipriane! deci oameni buni mobilizarea si haideti sa cumparam matrita si ce mai e nevoie
            Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

            Comment


            • Eu revin cu o cerere Vreau si eu stickere mai exact 2 la numar am incercat sa dau de Golanu dar nu raspunde pe mess se pare ca a demisionat si in privinta suportilor as vrea sa vad prima data cum arata pe masina si dupa aceea imi spun parerea
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • Originally posted by valeriuciprian View Post
                Deci...suportii de numere costa 2,5 lei bucata dar pe deasupra trebuie platit 100 lei pentru matrita...care va ramane la noi...pentru viitorii doritori.
                Acum va las sa decideti cum e mai bine de facut...
                2.5 lei bucata?nu stiu de ce am avut impresia ca 25 lei ... mi se pare cam putin...dar daca e asa e ok...
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • Si revenim cu un update.. nu cred ca na ii problema.. Am gasit aici la Cluj La ploter care face cu 3,6 lei nu.. 6 lei cu cat era la supercar... pentru cei doritori Sa faca o lista.. si nu cate unu.. din fiecare orash.. face o lista care vrea.. Stickere si o sa trimit in tara. Asa ca membrii doritori.. Astept Comenzi
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • O poza ceva?? Sau tot la fel ca actualele?
                    sigpic

                    Comment


                    • Sunt acelasi model ca cele actuale... adica cred nu cred ca cristi le are mai mici
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • Adik toata treaba (LOGAN CLUB www.loganclub.ro ) 3,6 lei ?? Interesant
                        sigpic

                        Comment


                        • Exact toata treaba) LOGAN CLUB www.loganclub.ro nu ii mare pretul si arata bine;)
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • intrebare

                            Cum pot sa fac si eu rost de 2 stickere si 2 sup numere? La ce pret? Multumesc

                            Comment


                            • Tin sa va anunt ca din acest moment eu ma voi ocupa de stickere Comenzi se pot face la Nr de Telefon : 0743028440 Sau Id-ul de Messenger : KeanuRev respectiv keanurev@yahoo.com . Emblema este noul model adica modelul putin mai mic parerea mea este ca ii mai elegant si mai frumos. Dimensiunile sunt Urmatoarele LOGAN = 30cm si CLUB = 18cm, iar www.loganclub.ro = 25 cm. Astea sunt dimensiunile Standard ar Stickerelor.

                              Pretul unui astfel de set este de 6 Lei. Aditional se pot face orice dimensiune dar timpul de procesare este mai mare. Culorile sunt cele cunoscute de toti. Adica LOGAN - rosu CLUB, www.loganclub.ro - ALB


                              Pentru distribuirea in tara se foloseste : Curieratul, Posta Romana, Prioripost
                              Indiferent de modul de trimitere costurile de transport sunt suportate de catre d-voastra.

                              doar pentru cel din fata noul model, costa 5 lei. noul model are inscriptionat in literele LO numele orasului.




                              pina la noi modificari
                              Last edited by crististreulea; 25 April 2009, 00:20.
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google