Emblema/Sticker loganclub.ro

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asa ok barnutiu 36.am sa merg luni.masina mea cum e non stop in trafic vom avea loganisti noi pe forum sigur.mai multe idei nu strica

    Comment


    • cred ca esti coleg cu Alex (66 ALE)
      Last edited by Cristi_Xp; 19 August 2007, 02:11.
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • Pentru Constanta am eu 20 de seturi de stikere Logan Club si www.loganclub.ro. Costa 5 lei setul.
        MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

        Comment


        • o intrebare am in legatura cu stickerul, cum se lipeste, pe interiorul lunetei sau in exterior?

          Comment


          • exterior...

            sigpic

            Comment


            • stickerul cu www.loganclub.ro trebuia facut mai mare ca se chinuie oamani sa citeasca...azi se intindea unu sa citeasca si incerca sa se apropie mai tare cu masina eu de frica ca sa nu imi atinga spatele ma duceam mai in fata si iar venea ala dupa mine pana am ajuns la 1 mm de ala din fata si acolo ma rugam sa nu faca ala din spatele meu vreo prostie
              sigpic

              Comment


              • Dar de unde stii ca te inghesuia ca sa citeasca? Poate era un nesimtit care facea pe grozavul.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • 1 era sofer de Logan
                  2 se intindea spre deapta unde am eu stickerul
                  sigpic

                  Comment


                  • trebuia sa te dai jos din masina si sa-i explici omului, nu era mai usor?
                    daca era mai mare, nu mai arata asa de bine. el nu vedea bine deoarece luneta este inclinata, reflectii lumina si alea alea.
                    si tare cred ca in curimd v-am avea flayere cu loganclub.ro.
                    o sa pun fisierul pe forum ca sa aiba toata lumea acces la el. il printezi si tii citeva in bord, cum mai vezi unu ca se apropie, ii dai politicos un flayer. mai simplu de rezolvat problema ta, asai?
                    unde mai pui ca tu ai ditamai LOGAN CLUB pe luneta spate )
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • nu stiu daca este bine sus la parbriz ia din vedere dar mi se pare cel mai misto asta ori ideea lui crististreula pe luneta spate in partea stanga dar tot asa mult dar mai mic
                      parerea mea

                      si haideti sa ne hotaram odata cela mai bine sa avem toti acelasi stiker si in acelasi loc

                      sa supunem la vot cel mai bine
                      Last edited by BRUTUSANF; 27 February 2008, 20:30.
                      "cromul este placerea mea"
                      "cui nu-i place , valea"

                      Comment


                      • deja avem acelasi sticker si aproape toti in acelasi loc si aceasi marime.
                        uite aici cum sint pozitionate.
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • pai cristi vreau si eu sa pun

                          sunt puse pe afara sau pe dinauntru ?

                          cat costa astea 2 modele ?
                          "cromul este placerea mea"
                          "cui nu-i place , valea"

                          Comment


                          • 5 lei costa ...
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • pai si in posesia lor cum intru

                              si se aplica pe afara sau prin interior ?
                              "cromul este placerea mea"
                              "cui nu-i place , valea"

                              Comment


                              • Mai o sa le trimita la bucuresti prin cineva daca nu vine chiar el... nu mai ai rabdare...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google