Interior Mai Frumos!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Interior Mai Frumos!

    Ma bucuram daca cei de la dacia investeu mai mult in interiorul unui logan:nu imi place mocheta aceea neagra de proasta calitate. chiar nu se putea pune o mocheta mai frumoasa si de mai buna calitate? Plasticul de pe usi ma deranjeaza ori de cate ori ma uit spre el,si tot legat de mocheta sub pedale nu este nimic si chiar arata aiurea, voua va place?La fel si tavanul masinii o mocheta de 2 bani,cel care raspunde de interiorul loganului nu are gusturi...
    Last edited by crististreulea; 30 March 2008, 11:09.

  • #2
    Facea de mai buna calitate .. clar si pretul crestea ... tot ce nu imi place e .. cam mult plastic .. bordul puteau sa il faca ceva mai bun si la usi ceva iar .. dar e bine si asa
    Its just a car ...

    Comment


    • #3
      Din prima s-a vrut o masina ieftina! La ce te asteptai? Poti sa-ti faci un interior smecher! Unul full piele e cam 1200E.

      Comment


      • #4
        Dar intotdeauna exista optiunea sa imi faci tu mai bun de atat daca chiar aveai bani de o masina mai buna e totul ok... dai banii pe un logan si odata ce l-ai cumparat iti faci modificarile care le doresti... bani sa fie ca in rest cine are bani are ce vrea pe plan material...

        Comment


        • #5
          Pretul marcele, pretul. totul se reduce la cost. tot din cauza costurilor loganul are oglinzile laterale simetrice. o poti pune in ambele parti. la prestige nu mai sint simetrice. tot de costuri se vorbeste.
          mie nu-mi place capota fata, de ce n-au facut-o cu 2cm mai lunga ca sa acopere balamalele? Tot din cauza pretului.
          orice nu-ti place la logan se rezuma la bani.
          ce ce n-au pus pe toate loganurile folie negara pe usi ca la prestige? Acea folie costa 35 lei, o nimica toata. corect, dar nimeni nu pune in calcul manopera si timpul lipirii acelei folii. si asta costa bani, muuulti bani.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • #6
            Care e diferenta intre un perstige si un laureat care e mai bun si dece

            http://www.loganclub.ro/forum/showth...highlight=focu

            Comment


            • #7
              Motorizarea ...aspectul interior e altul la prestige la fel si cel exterior dar nu cu mult , are un aspect mai sportiv
              Its just a car ...

              Comment


              • #8
                Pai daca faceau interiorul mai calitativ,sigur erau mai scumpe..desi mie mi-ar fi convenit..poate lui nea' Gica care a dat 5000 pe loganul standard l-ar fi deranjat...macar la modelele mai de top sa fi schimbat plasticul ala naspa...dar oricum daca ai bani mai poti tapita pe alocuri cu piele..si creste un pic aspectul...pacat de plasticuri..ca pana la urma tot vor incepe sa scartie..

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google