Rip Micutu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rip Micutu

    Sambata seara 29.03.2008 se implinesc 6 luni, adica jumate de an de cand Micutu a murit... Inca odata el se numea BANARU GEORGE MIHAI.... A fost presedintele Asociatia Clubului Sportiv Midnight Racers (ACS MR). A fost o liniuta pe I Plevnei. Micutu a castigat-o dar la sfarsit cand sa opreasca masina a pierdut controlul ei... si a intrat cu usa soferului intr-un stalp... au venit cei de la descarcerare si de la ambulanta l-au dus la spital iar dupa 30 de minute el si-a luat adio de la aceasta lume... DUMNEZEU SA TE ODIHNEASCA IN PACE!!! PT UNII A FOST O LEGENDA PENTRU UNII O NECUNOSCUTA CA SI LA MATEMATICA!
    Attached Files

  • #2
    Asta e topic de *******(de ce cenzureaza?)
    nu cred ca intereseaza pe cineva de pe aici de miucutu vostru...

    pentru ca folosesti un cuvint obscen! daca intereseaza sau nu, e alegerea coforumistilor.
    Last edited by crististreulea; 31 March 2008, 09:18.

    Comment


    • #3
      Mai nu mai rascoliti , lasa ti-o in durere asa... recomand inchiderea acestui topic...

      sigpic

      Comment


      • #4
        Originally posted by RSX View Post
        Asta e topic de *******(de ce cenzureaza?)
        nu cred ca intereseaza pe cineva de pe aici de miucutu vostru...

        pentru ca folosesti un cuvint obscen! Daca intereseaza sau nu, e alegerea coforumistilor.
        Si care ma rog frumos e treaba ta? Ar trebui sa fii si tu baiat "echilibrat" si sa tii un moment de reculegere. E un sofer ca si noi... dupa cum am spus a platit cu varf si indesat pt ceea ce a facut... sunt 101% sigur ca si el si-ar fi adus aminte de unul din noi daca am fi fost in locul sau... sau poate nu... datoria noastra e sa ne rugam pt sufletul sau macar odata la 6 luni...

        Cat despre SONYKEL nu vreau sa rascolesc nici un trecut... pomana se face odata la 6 luni si atuncea ar trebui sa fim cu toti alaturi sufleteste de familia lui....

        Comment


        • #5
          Da corect memphis , dar nu toti de aici au avut tangentea cu lumea curselor gen cursele ilegale de noapte si etc ... si multi nu stiu cine a fost micutzu , deci vor iesi controverse... in fine...

          sigpic

          Comment


          • #6
            Atuncea mai bine s-ar abtine... micutu a fost "prieten" si cu cursele legale... aduc aminte tuturor ca ACS Midnight Racers era un club legal... si organizau si intreceri legale... nu mai tin minte unde am vazut dar micutu a avut "onoarea" sa dea startu intre 2 Passat-uri de politie

            Comment


            • #7
              RIP
              Mareo om, mare caracter... dumnezeul sa-l odihneasca...

              Comment


              • #8
                Dumnezeu sa-l odihneasca , cat despre postu lu RSX :putin mai mult respect ca nu suntem badarani trebuie sa avem respect fata de alti sofer , a avut si el o pasiune cum o avem si noi dar putin mai diferita
                Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google