GPS Evolio N550 - Probleme

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Da, asa m-am gandit si eu si i-am dat skin default (ca sa zic asa), si tot degeaba, deci tot in frame-uri mergea, plus ca la un moment dat, daca era pe harta, se reseta programul, deci era o varianta cam proasta a Igo-ului Primo v1.2.
    O sa incerc si cu baudrate cate ai zis tu...sa vedem daca va fi o schimbare, insa astept sa vorbim....

    Mersi.
    Logan Ambition 1.6 8V

    Comment


    • #17
      iGO Primo 1.2


      Are doar harta Romaniei,pt o descarcare mai usoara.
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • #18
        Salut. Mersi, dar mie imi arata ca e tot Igo Primo 1.1 cand dau sa imi arate versiunea.
        Deci se pare ca tot v1.1 este, dar merge OK. O intrebare, cum pot sa fac POI-urile sa aiba si iconitele alea de exemplu in locul unei benzinarii care este Petrom sa arata exact iconita Petrom-ului (samd)?
        Am inteles ca se inlocuieste fisierul "branding.zip" din directorul cu executabilul Igo Primo?
        Logan Ambition 1.6 8V

        Comment


        • #19
          Imi cer scuze,nu verificasem.Incearca-l pe asta,sper sa fie bun,are si alt branding.
          Primo1.2

          Iar aici un branding de la NAVON,nu stiu daca merge si pe Primo,dar eu zic sa incerci.
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #20

            Aici gasiti tot ce vreti pentru gps-uri (softuri, harti, poi-uri, etc).
            Intrati in sectiunea download.
            Trebuie sa va faceti cont.

            Comment


            • #21
              Da,este un site foarte bun.Mai pun si eu un link.
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #22
                Ok, multumesc pt link-uri, o sa intru si eu sa vad ce e pe-acolo
                Logan Ambition 1.6 8V

                Comment


                • #23
                  Imi cer scuze ca redeschid un topic atat de vechi, dar..... a reusit cineva sa navigheze pe net cu ciudatenia asta?
                  Am urmat 2 tutoriale de pe net si tot nu merge :|

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google