Accidente vazute de noi...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Prima data am zis ca e la expozitie loganu ala alb ;)).

    Comment


    • #17
      Originally posted by SoNyKeL View Post
      Nu va suparati dar asta e dobitocism , ori sa bagat in ultima clipa si aia nu au mai apucat sa franeze cu tramvaiele ori omu era acolo si ala cu tramvaiu la durut in basca si si-a vazut de drum
      Si astia cu tramvaiele sunt niste cretini,eu am vazut cum l-a luat pe unu pe sus,era in fata tramvaiului cu masina si ocupa 10 cm din spatiul de mers al tramvaiului,nici nu s-a sinchisit sa franeze pur si simplu a lovit masina din spate.A iesit taraboi ,ca vroia lumea sa-l bata pe vatman dece nu a franat si i-a stricat omului masina.
      LOGAN--> <--TOYOTA

      Comment


      • #18
        Nu tin cu vatmanii, ba chiar o data era sa ma iau la bataie cu unul, dar soferii sunt cei mai vinovati fratilor. Trebuie sa ne gandim ca, in general, oamenii aia au un traseu, au un timp, au si ei nervi, conduc toata ziulica prin nebunie... Eu unu, sa fiu vatman, daca imi iese in fatza ca nesimtitul si mai si face gura, clar ma bag in el si sigur a doua oara nu mai alege sa blocheze linia de tramvai.

        Comment


        • #19
          Pai vezi deaia se fac examenele psihologice la profesionisti atunci cand li se vizeaza atestatul,daca nu il trec se apuca de prasila la camp.Eu sunt de parere ca trebuie sa fim calmi,cu rabdare multa.Daca tu vezi un pieton pe mijlocul drumului dai peste el,nu faci tot ce-ti sta in putinta sa eviti ceva neplacut ?
          LOGAN--> <--TOYOTA

          Comment


          • #20
            Nu asta am vrut sa zic, normal ca nu as da peste un pieton dar as da cu tramvaiul peste unu cu masina care intentionat blocheaza sinele pentru ca n-are rabdare sa astepte ca toti ceilalti. Urasc soferii nesimtiti domne, asta e ideea generala iar idiotul ala din poze sunt sigur ca nu a ajuns acolo pentru ca a stat linistit, fara nervi, cum spui tu, la coada formata la semafor.

            Comment


            • #21
              Daca tot o dam cu vatmanii, hai sa va zic si eu una: eram in Bucuresti la semafor, conducea tata (eram copil pe atunci), si coada era atat de mare incat masina noastra era pe linia de tramvai; nu aveam nici o vina...
              Vatmanul profesionist, deschide usa si striga "bag-o pe trotuar bah tarane..., de masina era de Arges.

              Comment


              • #22
                Stiu ca am vazut mai de mult la stiri ca in Bucuresti conducatorilor de tramvaie li sa zis sa ii loveasca pe cei care blocheaza sinele(nu mai stiu daca sefii lor sau cei din politia rutiera).Ce parere aveti de asta?

                Comment


                • #23
                  Foarte buna parere am despre asta. Poate asa ii mai calmeaza pe unii teribilisti care n-au nicio treaba cu condusul sau cu respectul fata de ceilalti.

                  Comment


                  • #24
                    Mi se pare corect si...imbecil! Perfect pentru tzara noastra-daca nu poti, nu vrei sau nu stii sa faci altfel, ca sa fluidizezi traficul, hai sa dam cu tramvaiul in masini( legal!) Votati cu incredere noii primari, consilieri si alti de astia!
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • #25
                      Eu unu stiu ca niciodata n-am incurcat tramvaiul in ciuda faptului ca nu sunt usa de biserica...in general evit sa-i pun pe ceilalti in dificultate...participantii la trafic adica!
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • #26
                        Si daca nu ai cum sa mergi in fata, stanga, dreapta?
                        Trafic blocat?
                        Ce o sa faci, o sa stai sa-ti zica unu ca esti taran numai pentru ca ai masina de arges.

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by alexgame View Post
                          Prima data am zis ca e la expozitie loganu ala alb ;)).
                          nu era la expozitie :-P .... el venea cu viteza si nu a dat prioritate la cei aflatzi in sensul giratoriu si a trebuit sa evite cumva.....
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Nu numai in bucuresti se zvoneste ca vatmanii au pariuri care lovesc mai multe masini...
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google