Un nou "virus" pe mess

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un nou "virus" pe mess

    De cateva zile tot circula prin lumea virtuala un site prin care poti schimba statusul altui utilizator Yahoo. Acest script functioneaza numai pe messenger 11 din cate am inteles. Noroc ca cei de la Yahoo s-au gandit la noi si au scos versiunea 11.5 pe care nu mai se poate face nimic. Am deschis acest thread pentru ca nimanui nu-i convine sa se tezeasca cu cine stie ce status pe mess.

  • #2
    chiar mai devreme am auzit stirea la radio, mi se pare nasoala treaba, deci hai sa updatam mess.ul!
    sigpic

    Comment


    • #3
      D'aia avea astazi un prieten, statusu' ciudat?!

      Cica: "fac la*@ pana dimineata".
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • #4
        Oho si la mine are unu mai tare.

        Sug p### ca mui###.

        Sincer nu ma intereseaza
        sigpic
        !

        Comment


        • #5
          Mie parca mi se pare nasol ca cineva sa iti scrie lucruri d-astea urate la status si daca tot se poate rezolva ... de ce sa nu rezolvam. Messenger 11.5 vine cu o interfata detul de draguta. Acum toate ferestrele sunt puse intr-una singura, toate emoticoanele sunt afisate si alte lucruri interesante. Chiar a meritat!

          Comment


          • #6
            Cu virusu' de pe mess, ati bagat aici un virus de beep-uri pe forum. Sper sa va abtineti, ca e destul de plina Romania de cocalari - macar sa pastram forumul LoganClub curat.

            Mai e un forum Dacia.... Club, unde e plin de nazdravani... si unde moderatorii nu observa nimic anormal din comportamentul respectivilor, insa sanctioneaza la greu oamenii care isi expun parerile pe acolo si care nu sunt pe placul nazdravanilor.

            Sper ca forumul Logan Club sa isi mentina standardele si unde nu ducem lipsa de discutii civilizate.

            FELICITARI MODERATORILOR LOGAN CLUB!

            Comment


            • #7
              Am patit-o si eu) Aveam status : DND ma fac frumoasa

              Comment


              • #8
                Eu acum am statusul " nu vand nimic" ))
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Interesanta treaba asta pentru unii...dar nu tuturor le arde de glume de genul asta. La mine au incercat de vreo 2 zile...de cateva ori pe zi...si nu reusesc
                  Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                  Comment


                  • #10
                    Am instalat eu ultima versiune de mess dupa site-ul de la yahoo si degeaba , imi baga persoane in lista si scrie rahaturi la status .
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Nu stiu ce ati instalat voi dar va jur ca dupa instalarea messului de pe yahoo adica versiunea 11.5 am facut sute de probe si nu mai merge.

                      Comment


                      • #12
                        Pai cum ai facut probe , i-ar @retro 590 cum i-ai oprit pe dobitoci astia ?
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Pai am intrat pe site-ul ala de pe care se schimba statusuri si am incercat sa schimb la cineva care are 11.5 si nu mai merge.

                          Comment


                          • #14
                            Acum instalez si eu versiunea 11.5. Am avut 11 si am luat-o cu virusul... Bine ca am observat la timp. Persoanele care se ocupa cu asa ceva chiar se plictisesc tare...
                            sigpic
                            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                            Comment


                            • #15
                              Pai pana la urma nu este un virus , s-au am pe cineva in lista binevoitor care intra pe un site si schimba statusul ?
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google