"Smecherul Cu BMW" In Libertate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Dar cine din Europa sunt sub noi ?
    sigpic

    Comment


    • #47
      Suntem un popor cu pretentii ca suntem cei mai destepti si buni soferi, printre altele.

      Comment


      • #48
        Da, noi intre noi...suntem buni rau dar nu ne vede (si nu ne vrea) nimeni! Coada vacii, evul mediu, ultima tara! Africa centrala....aia suntem! Burundi.

        Comment


        • #49
          va propun un mic joc luati urmatoarea situatie
          aveti un baiat de 19 ani a intrat la facultate in Olanda sau unde zicea ala si va cere pentru o seara sa iasa si el cu prietena in club masina
          peste ceva timp va suna si v-a spus ca a intrat intr-un taxiu dar abia apoi aflati ca a facut 2 victime!!!
          eu nu sunt inca parinte dar totusi cand vine vorba de 2 victime...adica ma scuzati dar daca sa zicem cei 2 scapau atunci da cum sa-si nenoroceasca baiatul viata? chiar daca a fost baut dar cand mor 2 oameni... si tot el face gura ca nu stiu ce ca nu stiu ce macar se putea duce la familiile decedatilor sa-si recunoasca fapta sa propuna niste despagubiri ma rog cum s-ar proceda in acest caz dar din moment ce el sustine ca este nevinovat...
          acum si huidu a omorat 3 oameni dar macar el nu a fost complet vinovat(medici care i-au dat voie sa conduca ) si nici nu era baut si ....
          I changed her oil , she changed my life
          sigpic

          Comment


          • #50
            Ce despagubiri? Sa le doneze mainile si picioarele lui? Legea e simpla. Gresesti, platesti!

            Comment


            • #51
              eu nu inteleg un lucru el a primit o simpla amenda??
              sau ce sa plateasca mita poate?....
              I changed her oil , she changed my life
              sigpic

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google