Camere In Romania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Camere In Romania

    Deschid acest topic pentru a incerca sa vedem macar asa in mare cam pe unde sunt montate camere de filmat

    1. Martinesti ( pe langa cluj) acolo e nenorocire 3 camere de filmat acolo e nenorocire

  • #2
    pe E60 (Cluj-Turda)
    1. Martinesti (2 camere) - la intrare si iesire din localitate - limita 50 km/h
    2. Tureni (3 camere) - limita 70 km/h
    3. Copaceni (1 camera) - limita 70 km/h

    pe E576 (Cluj-Gherla)
    1. Jucu (1 camera) - nu stiu daca e functionala deja... dar exista (in drept cu benzinaria din Jucu, aproape de semaforul de la Nokia) - limita 50 km/h (deocamdata).

    Masini de care sa va feriti (radare) in jud Cluj:
    B-XX-EJE (Logan Albastru) (in zona Apahida-Gherla... in special in Jucu)
    B-XX-CUN (Logan alb ... cred ca B-46 si B-51)
    CJ-XX-PMC (Dacia berlina crem ... ieri am vazut ca avea numere MAI-XXXX... poate e aceeasi)
    CJ-XX-BSV (Dacia break alba... in raza localitatilor Turda si Campia-Turzii)
    Last edited by Seba; 5 May 2008, 10:47.

    Comment


    • #3
      In Bucuresti:
      • Piata Presei Libere
      • B-dul Magheru
      • Piata Romana
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #4
        In Braila: Intersectia Bd-ul Dorobanti cu Sos.Ramnicul Sarat.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • #5
          Resita

          Logan Rosu B-CGU masina cu radar
          Logan Galben B-AUF

          Comment


          • #6
            "CJ-XX-BSV (Dacia break alba... in raza localitatilor Turda si Campia-Turzii)" s-a schimbat in MAI XXXXX............cred ca mai nou toate raderele mobile au nr de MAI!!

            Comment


            • #7
              Sibiu:
              Sacel - camera laser
              Radare mobile:
              B 11 ARZ (logan galben)
              B XX SRU (logan rosu) cred ca tot 11
              Logane Albe - cu radar( le schimba baietii in fiecare saptamana, ba chiar am vazut radar pe masina politia rurala)

              Comment


              • #8
                Originally posted by hit View Post
                "CJ-XX-BSV (Dacia break alba... in raza localitatilor Turda si Campia-Turzii)" s-a schimbat in MAI XXXXX............cred ca mai nou toate raderele mobile au nr de MAI!!
                Mai putin cele achizitionate acum prins sistem leasing

                Comment


                • #9
                  Bucuresti-urziceni
                  radar mobil : Movilita
                  camere fixe : Cosereni, una pe dreapta, la 100 m alta pe stanga, dupa intersectie

                  Comment


                  • #10
                    Numai stie nimeni nimic....chiar as vrea sa fac o harta sau ceva cam cu toate orasele care in care stim care sunt radarele pentru a stii de ce sa ne ferim

                    Comment


                    • #11
                      Eu ieri am vazut radar mobil in mihail kogalniceanu(E60)-jud constanta-logan rosu n-am reusit sa-i iau numarul
                      If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by dannyel87 View Post
                        Resita

                        Logan Rosu B-CGU masina cu radar
                        Logan Galben B-AUF
                        mai exact B-16-CGU--- eu le-am tras odata clapa... desi m-au luat in radar n-am trecut prin filtru ) i-am ocolit prin dealu crucii... am facut cale intoarsa )

                        Comment


                        • #13
                          Bucuresti :

                          Colentina (radar mobil) de multe ori se sta la panda la doamna ghica la intersectie insa niciodata in orele de varf pentru ca nu se poate merge cu viteza in orele de varf pe acolo. Io am vazut o solenza alba care avea radaru. Nu stiu daca schimba sau nu.

                          Dristor - trebuie sa confirme cineva, e o camera stiu sigur insa nu stiu daca e radar sau nu.
                          Logan Prestige 1.6 16v 105cp stock - 23000km
                          Honda 2.0 Accord Executive M/T - 21000KM

                          Comment


                          • #14
                            Care mai stiti mai completati si voi lista masini de radar din orasele voastre....camere ....radare mobile ....tot ce se stie

                            Comment


                            • #15
                              Pe traseul Bucuresti - Constanta sunt radare fixe?
                              De fapt ma intereseaza sin Sibiu - RM Valcea - Pitesti - Bucuresti - constanta
                              Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google