Harta Celor Mai Proaste Drumuri.. Aveti Si Alte Experiente / Recomandari?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Harta Celor Mai Proaste Drumuri.. Aveti Si Alte Experiente / Recomandari?

    Utilizatorii deja celebrului forum de infrastructură și construcții skyscrapercity.com au realizat o hartă foarte detaliată cu drumurile din România, realizată în funcție de calitatea acestora. http://www.capital.ro/detalii-artico...ia-160560.html
    Attached Files

  • #2
    Pitesti - campulung poate concura cu succes la cel mai prost drum din tara !!!

    Comment


    • #3
      Deva - Brad se poate incadra cu usurinta aici!

      Comment


      • #4
        pitesti-campulung, subscriu. curtea de arges-cabana capra via vidraru, praf si ala. zarnesti-rasnov, praf si ala.
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #5
          Targoviste-Pucioasa este dezastru, mie frica de cum o sa fie la primavara .

          Comment


          • #6
            Campulung-Pitesti, subscriu.

            Si cand ma gandesc ca prefectul judetului AG spunea la o Regionala la Mioveni : "Nu va mai plangeti ma baieti, ca s-a imbunatatit mult calitatea drumurilor din judet"

            Mai e cazul sa amintesc cum e drumul de la Pitesti la fabrica Dacia?

            Cred ca de zece ani pe putin drumurile acelea din AG sunt asa bombardate.

            Am mai fost acum 2-3 ani pe ruta Bucuresti-Tragoviste-Gaesti-Pitesti. Bucata de la targoviste la Pitesti am mers-o cu maxim 40 km/h
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • #7
              Bucata Targoviste-Gaesti este proaspat asfaltata,acum a devenit un drum foarte bun.

              De la Gaesti la Pitesti,este un drum relativ bun(Gaesti-Topoloveni este de nota 7,Topoloveni-Pitesti nota 8)
              Last edited by matheo66c; 10 February 2012, 01:33.
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • #8
                Sunt ok drumurile in AG, in afara de Pit-C-lung... acolo e ceva care te ingrozeste !!!

                Comment


                • #9
                  baieti cred ca nu ati fost pana acum pe ruta

                  Iacobeni - Borsa - Moisei
                  sau pe
                  Bistrita - Nasaud - Borsa

                  clar cele mai praf drumuri din tara. daca se fac amandoua se schimba minim bucsile sau capetele de bara. minim am spus

                  alt drum horror care acum este refacut slava Domnului este Timisoara -SanNicolau Mare - Periam - Arad un drum superb de altfel

                  Comment


                  • #10
                    1. DN73 Pitesti - Campulung
                    2. DN 76 Oradea - Deva
                    3. DN 17B Izvoru muntelui - Vatra dornei
                    4. DN 66 Targu jiu - Petrosani

                    Comment


                    • #11
                      T. Jiu - Petrosani este prost doar pana la Bumbesti unde stau baetii cu MCV u. in rest este chiar bun.
                      aaa mai este o portiune de 200m inainte de Aninoasa..in rest tzipla

                      Comment


                      • #12
                        sal

                        drumul national ce leaga Oradea-Marghita , cel mai prost cu putinta au murit oameni destul din cauza lui, aici se construieste autostrada, iar camioanele l-au facut praf, evitati sigur ruta asta in rest nu mai stiu

                        Comment


                        • #13
                          Traseu facut azi in 4,5 ore:

                          Buc-Ploiesti-Brasov-Sf.Ghe.-M.Ciuc-Vlahita.

                          Drumul ese foarte bun cu exceptia centurii de la m.ciuc
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • #14
                            Is curios cum o sa arate drumurile patriei dupa iarna asta !!!

                            Comment


                            • #15
                              DN 11 A Barlad-Ivesti-Podu-Turcului- este dezastru.
                              sigpic
                              Asigurari Rca, Casco,Locuinta, Viata,etc...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google