Android vs. iOS vs. Windows Phone

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu as face un clasament general:
    1. samsung
    2. iphone
    3. htc si restul.
    Clasament ce tine aspect si calitatea executiei:

    1. iphone
    2. htc
    3. samsung

    Mie imi pute a advertorial

    Comment


    • E si Sony prin top 3, acum depinde si de preferințe

      @cocoshi, htc nu e la nivelul samsung, ca gabarit, dar sa stii ca vând htc one mai repede decât il pot produce.
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • Nu au marketing atât de agresiv precum Apple si Samsung! Asta e problema lor!

        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

        Comment


        • Este fita,o declaratie personala, un must have afisarea unei bijuterii in public, achizitia unui telefon de 500-1000 euro.De ce ai nevoie gasesti si pe unul de 100-200 euro maxim.Am exemple la mine la munca,persoane cu salariu de 700 lei dar cu telefon de 1200 lei.

          Pentru mine un telefon bun este acela care il bagi la incarcat odata la o saptamana,te duci la peste il scapi in apa il scoti din apa il scuturi si pe urma suni de pe el,il scapi pe jos de multe ori cateodata cu repetitie si tot refuza sa se strice.Dai 3000 lei pe un super mega telefon si la prima manifestare bipolara regreti ca nu ai unul de pe care sa dai un amarat de telefon.
          Last edited by john Q; 4 October 2013, 16:39. Reason: Automerged Doublepost
          "light up the darkness" Bob Marley

          Comment


          • Pentru tine, altii poate sunt mai pretentiosi, in era asta a vitezei si a internetului.

            Comment


            • Eu cred ca este era informatiei dar fiecare cum stie.
              "light up the darkness" Bob Marley

              Comment


              • Cumparat samsung galaxy s2 duos ca de era la vremea aia cel mai rasarit smart duos... Mai bine tin doua 3310 in buzunar decat sa faci ceva cu telefonul asta. Cand vorbesti la el se aude intrerupt si dacanil batai putin isi revine. Nu apeleaza din prima. Ca sa intre in orice program sta bine pe gandit, cat despre browser.... Mai bine nu il mai deschid. M.am jucat si pe s4 cu toate prostiile alea de twick.uri cu ochii cu privirea. Am instalat un joc mai rasarit sa vad cum se misca si a fost pe langa total. Am un ipad new(3) de mai bine de un an de zile folosit zilnic si incarcat de cel putin 2 ori pe saptamana. Merge fara sa stie ce e aia blocare.

                Comment


                • Un S3 costa 10-12 milioane sh! De unde 500-1000 euro? Pentru mine telefon bun e ala care filmeaza full hd, are ecran mare hd, de pe care pot accesa mail-ul, internetul si automat orice informație de care am nevoie, pe care sa pot rula liniștit orice aplicație/joc din prezent. La pescuit daca merg, merg doar sa arunc pietre in apa, peşte gasesc si la Lidl, dom' poştaş, plus ca am grija de el, iar degete rare nu dețin. Pana si ciobanul ala de la Vodafone, in varf de munte are "smartfon si tableta" )) Suntem in 2013, vine 2014!

                  Tot ce a fost "plus", duos, facelift a fost cu problema! S2 simplu este sfânt.

                  Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                  Last edited by PCH; 4 October 2013, 17:13.

                  Comment


                  • Originally posted by PCH View Post
                    Un S3 costa 10-12 milioane sh! De unde 500-1000 euro?
                    Are o amica un S3 sh iar in cele mai bune zile o tine bateria aproape o jumatate de zi.
                    "light up the darkness" Bob Marley

                    Comment


                    • Asta e o caracteristica a smartphone-ului, nu conteaza modelul sau marca. Daca il "turezi" tare, soarbe bateria ca dracii.
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • dark, a zis in cele mai bune zile, adica in rest merge cu incarcatorul dupa ea sau il foloseste doar in casa.
                        Eu de alde " am prieteni care au, cunostinte" sunt satul.
                        Eu cu al meu ma tine o zi fara probleme, turat, asa cum zici tu.

                        Comment


                        • Originally posted by john Q View Post
                          Are o amica un S3 sh iar in cele mai bune zile o tine bateria aproape o jumatate de zi.
                          Eu nu vorbesc din vecini, DETIN acest produs si daca il utilizezi normal, seara ai peste 65% baterie. Daca sta non stop pe internet, facebook, jocuri, trivia, sentimente in 4 ore e normal sa se duca si bateria aia....

                          Comment


                          • Depinde la ce folosesti telefonul . La mine la munca un Nifon 4 se incarca de 2 ori pe zi . Peste 200 de mailuri pe zi primite , convorbiri la greu + trimis mailuri....
                            Note 2 in acelasi regim tine bateria de la o zi la alta...
                            Samsung Duos are un amic si momentan nu are probleme cu el , il foloseste in regim dual sim . Atat ca el nu foloseste aplicatii pe el . Facebook si poate messenger , atat . Nu jocuri , nu mailuri....

                            Comment


                            • Si conectarea la net prin 3g mananca bateria repede, mai repede decât pe wifi!

                              Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                              Comment


                              • Originally posted by bGy View Post
                                Si ma rog o sursa pentru pozele astea ?
                                da, cum sa nu, iti trimit pe pm ca sa nu se considere reclama!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google