Android vs. iOS vs. Windows Phone

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cele mai safe bumpere raman cele de la element case. Pretul este pe masura, calitate exceptionala. Din pacate, in RO se gasesc doar fake-uri china, mai scumpe decat cele originale
    My Ride sigpic

    Comment


    • Mai sigure daca porti telefonul in buzunar, in timpul unei curse Moto GP, altfel pentru un daily use e cam overkill, iar aspectul cel mai nasol e sa ia din forma si feelingul telefonului.
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • Originally posted by darksid3 View Post
        Mie mi s -a zgariat ecranul la ipad dupa numai cateva zile. Doar a alunecat pe parchet, nici vorba de impact.
        La telefon folosesc Tech 21 Impactology. Marginile sunt protejate de un gel special care poate prelua lovituri foarte puternice. Pretul e destul de piperat (peste 30$) dar protectia e maxima, iar designul e minimalist, nu strica aspectul telefonului.
        Am luat tot de la aifoane, 235 lei. N-are gel, n-are nimic. Doar o piele sintetica.
        Pare de buna calitate.

        Comment


        • Ideea e sa reziste si la lovituri, nu doar sa protejeze de zgarieturi
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Originally posted by darksid3 View Post
            Mai sigure daca porti telefonul in buzunar, in timpul unei curse Moto GP, altfel pentru un daily use e cam overkill, iar aspectul cel mai nasol e sa ia din forma si feelingul telefonului.
            Aici asa e, insa castigi la grip. Iphone 6 l-am scapat de 2 ori in prima zi si am renuntat la el, din cauza carcasei cu margini rotunde.
            Iph 5 cu element case a cazut de la 2,5 m pe gresie si a rezistat fara probleme
            Parerea e personala, totul tine de gusturile si nevoia fiecaruia
            Last edited by Madutzu25; 24 July 2015, 13:17.
            My Ride sigpic

            Comment


            • Rahaturile alea nu-s făcute pentru condiții grele de utilizare. Vreți să reziste la impact, luați de-astea.
              Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
              Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

              Comment


              • Sper sa fi postat unde trebuie , mi-am luat un Samsung Galaxy Tab4 (ruleaza cu sistem android 4.4 parca) , ce problema urata am :
                - i-am pus un microsd de 32 de gb, pe el am diverse fisiere , ca videoclipuri , documentare si un folder cu musica(mp3 + flac-uri).
                - cum pot face sa pot vedea folderul de "Music" de pe microsd-ul meu extern sa se vada in lista de player al tabletei ? ( a venit din fabrica cu un app "Google Music Play")
                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                Comment


                • La toate telefoanele pe care am folosit card extern, playerul a accesat automat muzica, inclusiv Google Music
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • Am dat comanda de asa ceva...

                    Nu-mi prea mai place aiphonul. Le cam fac de *****, asa ca schimb telefonul.

                    Comment


                    • Aoleo! Se rasuceste in mormant, Steve Jobs
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • Sa ma pupe-n dosul portofelului...
                        Singurele lucruri cu adevara tari, ce chiar nu prea pot fi egalate, sunt laptopurile si desktopurile.
                        La telefoane, au pierdut trenul.

                        Comment




                        • Hai sa nu fii singurul

                          ps : Cica vine in prima saptamana din octombrie

                          Comment


                          • ChineJii contraataca.



                            Chinezii de la LeTV prezentau saptamana trecuta smartphone-ul lor Le 1s, de 173 de dolari. Aparatul are cip MediaTek Helio X10 si ecran IPS la 5,5 inch cu rezolutia 1080p.

                            La doar o saptamana buna, compania a anuntat ca precomenzile acestui model ajung la 11 milioane de bucati, adica echivalentul a 1,9 milioane de dolari.

                            Smartphone-ul va fi la vanzare incepand de astazi. El are 3 GB de RAM, 32 GB de spatiu, camere de 13MP si de 5MP, senzor de amprenta si un Android 5.1.1 cu interfata producatorului pusa peste.
                            La 173 $ as lua si eu unul, de proba.

                            Comment


                            • Ala de la emag, vink, wing sau cum lo chema, facut de chinejii pt emag, ce e?

                              Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                              „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                              Comment


                              • Originally posted by Cezar View Post
                                Am dat comanda de asa ceva...

                                Nu-mi prea mai place aiphonul. Le cam fac de *****, asa ca schimb telefonul.
                                A venit jucaria?
                                Daca da, da-ne niste detalii despre cum se misca si ce stie sa faca.

                                Merci!
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google