Certuri, Offtopic Si Conversatii Decente!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Daca te uiti mai bine...vezi ca la sfarsit...e inchis threadul si scrie "Discutiile se continua aici" e chiar de mine inchis threadul de multa vreme... ala cu luminile de bord...
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #77
      Mooama! Cand a auzit lumea de cearta si scandal s-au umplut 4 pagini in 8 ore.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • #78
        Si tine-ti minte Bad_Wolf .... VA SUPRAVEGHEAZA !!!
        sigpic

        Comment


        • #79
          WOW !Benefica observatia.Esti primul care observa treaba asta.Stai linistit ca 3 sferturi sunt doar "hoho...hihihi" nimic deosebit
          EX : + =

          Comment


          • #80
            Nu ma intereseaza pe ce teme va "certati" voi, chiar m-as amuza. Cum sa te certi fara sa injuri?! Aia se numeste a discuta in contradictoriu. Dar ma rog...ideea e ca vede lumea titlu de thread "scandal, cearta, rupere de capete" si repede sare.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • #81
              @crististreulea auzi cristi da alte culoriu inafar de galben si rosu nu stii...ca eu numai galben vad in fata ochilor...am fost la oravita si mi-a sarit o vaca in fata...ia incearca sa dai vreunu albastru portocaliu sau alte culori

              Comment


              • #82
                Numa ca nu se mai posteaza pe sectiuni care merita cu adevarat atentie.,si se posteaza pe aici...
                Vezi ca streulea ii din Ghiroda(TM)
                Io is din oravita...io stiu sa dau direct vacanta
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #83
                  Nu vreau sa ma intelegeti gresit, cum ca as avea ceva impotriva sau ceva. Ideea e buna ca ne-a captat atentia la toti, inclusiv mie.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • #84
                    @Cristi_Xp stiu cine esti si ma stii si tu pe mine....te-am vazut de cateva ori prin oravita....si daca nu ma insel tu din racajdia erai....sau cel putin ai ceva neamuri ca am fost pe acolo cand ai trezit tot satu

                    Comment


                    • #85
                      Wasn`t mee
                      subiectu cu vaci/caprioare ii un subiect mai sensibil..credeam ca bati vreun apropo...
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • #86
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by dannyel87 View Post
                          @crististreulea auzi cristi da alte culoriu inafar de galben si rosu nu stii...ca eu numai galben vad in fata ochilor...am fost la oravita si mi-a sarit o vaca in fata...ia incearca sa dai vreunu albastru portocaliu sau alte culori
                          n-am inteles faza cu saritul vacii in fata
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • #88
                            Pai pur si simplu mi-a iesit o vaca in fata ...la ticvani la dealu ala ...am zis ca fac infarct pe loc ....nu aveam de unde sa o vad era fix cum cobori...nici acuma nu mi-am revenit

                            Comment


                            • #89
                              Bine ca nu o fost caprioara
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • #90
                                Very funny !
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google