Colectie Machete DeAGOSTINI - Poze, Date Tehnice Machete, Discutii, Etc.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    cred ca o mai au pe stoc. incearca sa iei legatura la editura
    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

    Comment


    • #47
      Originally posted by sebi8ta View Post
      Iata un topic care lam pus la favorite ..am abonament si ma lupt sa am toata colectia..sper ca voi reusii....dorinta si bunavointa este....sa va ridicati luna de luna abonamentele de la posta ..ca altfel se intrerupe....si nu mai trimit ...vad ca sunteti interesati si sunt comentarii bune pe acest topic ..multumim si lui fanatik ptr. poze si detalii..la fiecare aparatie..deci bafta tuturor..si daca aveti careva dubluri si vreti sa le dati...sa facem un troc..aici..ca sa ne ajutam intre noi ptr. celebra colectie...
      Multumesc mult pentru aprecieri domnule sebi8ta, ideea cu trocul este foarte buna, cu siguranta sunt unii care au si dubluri.

      Cine are dubluri sunt bineveniti sa spuna aici pe topic.

      Niki B, din pacate Dacia 1300 a fost cea mai vanduta... chiar din prima zi a fost epuizata la majoritatea chioscurilor... Multi o cauta in continuare, iar pe okazii am vazut cativa care vand aceasta macheta cu 50 - 80 lei.
      sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

      Comment


      • #48
        sunt si eu fericitul posesor al intregii colectii pana acum.
        am pierdut insa revista de la aro,cine o are in dublu,poate sa ma anunte.multumesc anticipat.
        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

        Comment


        • #49
          Revin cu o informatie, gasita pe net...

          Se pare ca numarul 12 al colectiei Masini de legenda va fii Wartburg 353 Limousine
          Attached Files
          sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

          Comment


          • #50
            arata bine masinuta, dar eu sunt curios ce modele dacia o sa mai apara

            Comment


            • #51
              de la dacia o sa mai fie solenta sau super nova ceva de genul...mai mult ca sigur super nova...
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • #52
                nu prea imi vine sa cred ca o sa scoata aceste modele..... polonezi au avut dacia 1300 break, si dacia 1310...vreau sa vad daca la noi vor fi

                Comment


                • #53
                  Originally posted by sebi8ta View Post
                  de la dacia o sa mai fie solenta sau super nova ceva de genul...mai mult ca sigur super nova...
                  Greu de crezut ca o sa scoata supernova sau solenza care au aparut dupa 2000 incoace... nu fac parte din categoria retro masini de legenda...

                  Dar poate aparea Nova care a fost lansata in 1995, nova cu luneta bombata.
                  sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                  Comment


                  • #54
                    eu traiesc cu impresia ca vor fi mai mult de 60 de modele. cand am luat biblioraftul pentru reviste mi s-a dat un set de autocolant numerotat de la 1 la 6. deci vor fi 6 bibliorafturi a cate 20 de spatii pentru revista in ele. asta ar insemna 120 de modele !!! adicaaaa .... 3.000. ron in final
                    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                    Comment


                    • #55
                      da asa este va fi nova atat nusuper nova...am aflat si asa va fii mai in vara o sa apara
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • #56
                        Noul numar 12 aparut: Wartburg 353
                        Attached Files
                        sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                        Comment


                        • #57
                          inapoi in tipla cu el ... )
                          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                          Comment


                          • #58
                            ))) Poza nu este facuta de mine, este preluata dupa net, peste 1 luna cand vin amandoua le fac poze si le pun datele tehnice apoi le bag repede la cutie.
                            sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                            Comment


                            • #59
                              o sa colectioneze cineva toata colectia daca o sa fie 120 de masini?

                              Comment


                              • #60
                                Am aruncat si eu un ochi in biblioraft si eu am un set de autocolant cum zice Razvan dar eu am doar 1,2,3,4,5. Deci 5 bibliorafturi a cate 20 masinute, un total de 100. Ramane de vazut ce va fii...
                                Attached Files
                                sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google