Colectie Machete DeAGOSTINI - Poze, Date Tehnice Machete, Discutii, Etc.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Vad ca va cam pare rau acum de banii pe care ii dati. Adevarul ca sunt cam scumpe pe praful asta...

    Comment


    • #92
      Mie unul nu-mi pare rau si nu cred ca ii pare rau cuiva.Suntem curiosi cate modele mai sunt,cate or mai fi nu conteaza,noi sa fim sanatosi.
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • #93
        De acord D-FENS, noi sa fim sanatosi, nimanui nu ii pare rau nu stiu de unde a tras piersicuta concluzia asta...
        sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

        Comment


        • #94
          De aici....

          in concluzie 4 vitrine si 60 de modele. aproximativ 1700ron... adica 284 l de motorina
          si de aici....
          Bine ca sunt doar 60...chiar si asa per total sunt ceva bani... Macar sa fie multe Dacii in colectie

          Comment


          • #95
            Maestre,sunt comparatii.Pe mine ma speria mai mult in cat timp as fi putut avea toata colectia!
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • #96
              maestre eu am facut doar un calcul nu am spus ca imi pare rau de banii dati . in definitiv nu imi baga nimeni mana in buzunar
              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

              Comment


              • #97
                eu cred ca pt cei pasionati de aceste colectii banii nu conteaza cu toate ca suntem "saraci" pt 50 de lei pe luna pt 2 modele parerea mea ca nu este mult .
                Adevarat ca in timp se string multi bani pt aceasta colectie dar asta e nu mai ies juma de zi in oras si imi iau machetele si chiar vreau toata colectia.
                In timp va valora mult mai mult nu se stie

                Comment


                • #98
                  Luni, 12 martie, vine coletul cu cele doua masinute!
                  sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by maestrupiersic View Post
                    De aici....


                    si de aici....
                    50 ron machetele, 50 ron insectele, 60 ron macheta la corabie, 10 ron playboy, 60 ron DVD de colectie, 48 ron DVD cu diverse desene animate pentru copii, 60 ron carti in functie de ce colectii se lanseaza. cam astea sunt cleltuielile mele lunare in ceea ce tine de colectii: 338ron. deci nu prea ma cramponez la cei 50ron machetele auto
                    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                    Comment


                    • Dar cine se plictiseste de asteptat, poate vinde ceea ce are pana acum si poate "dona" noului "colectionar" posibilitatea de continuare a abonamentului la colectie, doar prin schimbarea adresei de corespondenta (telefon inainte la Deagostini).
                      Simplu.

                      Comment


                      • Originally posted by florin.fanatik View Post
                        Luni, 12 martie, vine coletul cu cele doua masinute!
                        O veste buna,inseamna ca ajunge si la mine tot saptamana viitoare!
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • Originally posted by iulian_may View Post
                          Dar cine se plictiseste de asteptat, poate vinde ceea ce are pana acum si poate "dona" noului "colectionar" posibilitatea de continuare a abonamentului la colectie, doar prin schimbarea adresei de corespondenta (telefon inainte la Deagostini).
                          Simplu.
                          Este o colectie prea frumoasa, care odata stransa, imi vine greu sa cred ca ar renunta cineva. Eu unu chiar nu as renunta la ea...
                          sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                          Comment


                          • sa nu bagam mana in foc, sigur se vor gasi si oameni care o sa renunte.

                            Comment


                            • Astazi a venit coletul cu masinutele 12 si 13. Maine revin cu poze si date.
                              sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                              Comment


                              • Numarul 12 - WARTBURG 353

                                Date Tehnice WARTBURG 353:

                                Numar locuri: 5
                                Instalatie electrica: 12v (pe toate modelele 353)
                                Baterie: 12v 42Ah
                                Anvelope: 165 SR13 pe jante de siguranta 4 1/2 J x 13 H 1-B-J 45
                                Viteza maxima: 133 km/h (125 km/h)
                                Demaraj 0-100km/h: 21,5 s (cca.30 s)
                                Consum mediu de combustibil: 7,8 - 9,5 L (8,2 - 11 L)
                                Spatiul de franare de la 100km/h cca.50m (calculat)
                                Masa proprie (goala): 920 -935 kg (Touris: 970 kg)
                                Attached Files
                                sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google