Tricouri LoganClub

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1. Vali007 - 4 Buc XXL (3 albe +1 rosu) - imprimat
    2.PeRuZzI - 1 alb XXL - alb ( cat mai multi de X cu atat mai bine ) - brodat
    3.viorelu - 4 bucati XXL(2 negre+2 rosii)
    4. Calin65 - 1 Buc XXL (negru)
    5. ALY_N - 2 buc L (rosu, negru)
    6. Loganu - 3 tricouri xl ( 1 negru , 1 alb si 1 rosu) si 2 tricouri xxl ( rosii )
    7. Alex86 – 3 buc L (1 alb si 2 rosii) - imprimat

    Comment


    • 1. Vali007 - 4 Buc XXL (3 albe +1 rosu) - imprimat
      2.PeRuZzI - 1 alb XXL - alb ( cat mai multi de X cu atat mai bine ) - brodat
      3.viorelu - 4 bucati XXL(2 negre+2 rosii)
      4. Calin65 - 1 Buc XXL (negru)
      5. ALY_N - 2 buc L (rosu, negru)
      6. Loganu - 3 tricouri xl ( 1 negru , 1 alb si 1 rosu) si 2 tricouri xxl ( rosii )
      7. Alex86 – 3 buc L (1 alb si 2 rosii) - imprimat
      8.cristi3775-2 buc L (rosii) 1 buc xXL negru 1 buc xl ros
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • . Vali007 - 4 Buc XXL (3 albe +1 rosu) - imprimat
        2.PeRuZzI - 1 alb XXL - alb ( cat mai multi de X cu atat mai bine ) - brodat
        3.viorelu - 4 bucati XXL(2 negre+2 rosii)
        4. Calin65 - 1 Buc XXL (negru)
        5. ALY_N - 2 buc L (rosu, negru)
        6. Loganu - 3 tricouri xl ( 1 negru , 1 alb si 1 rosu) ,2 tricouri xxl ( rosii ) , 2 tricouri L ( 1 negru si 1 alb )
        7. Alex86 – 3 buc L (1 alb si 2 rosii) - imprimat
        8.cristi3775-2 buc L (rosii) 1 buc xXL negru 1 buc xl ros


        Up up up

        Comment


        • Inca cateva chestii despre tricourile brodate:
          - cea mai mare marime e XXL (53 x 75 cm)
          - se poate face si pe tricouri polo

          Si daca reusiti toti cei care ati scris ca vreti tricouri sa scrieti daca le vreti brodate sau imprimate, ar fi zuper... Pana le face oe cele brodate dureaza 3-4 zile, cu expedierea ziceti voi cum facem

          Ar mai fi o problema: am primit preturi noi pentru broderii. Problema e ca nu stiu cat erau inainte, asa ca nu pot sa va spun noul pret pana nu merg sa intreb cat era borderia si cat erau tricourile inainte si sa fac matematica! Pentru cei care sunt deja pe lista ramane pretul 40 lei.
          Last edited by ReBe; 8 June 2009, 11:07.
          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

          Comment


          • iar cele normale tot la fel nu ? ca as vrea sa le primesc cat mai repede pentru ca o sa plec...oricum cererea ramane


            Up !

            Comment


            • Da, de cele imprimate se ocupa KeanuRev, deci pe el tre sa-l ascultati!
              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

              Comment


              • Trebuie sa fac o manarie cumva pt ca preturile la tricourile lor sunt aberante! Asa ca, daca gasesc, ar putea raane tot la 40 lei. Dar inca astept completarea detaliilor de catre cei care s-au inscris pe lista...
                Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                Comment


                • KeanuRev vad ca nu mai zice nimic. Pe cand am putea primi tricourile?

                  Comment


                  • Las ca-l prind eu si-l trag de urechi! Imediat dupa ce COMPLETATI LISTAAA...!
                    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                    Comment


                    • Te referi al completat lista imprimat sau brodat?

                      Comment


                      • 1. Vali007 - 4 Buc XXL (3 albe +1 rosu) - imprimat
                        2.PeRuZzI - 1 alb XXL - alb ( cat mai multi de X cu atat mai bine ) - imprimat
                        3.viorelu - 4 bucati XXL(2 negre+2 rosii)
                        4. Calin65 - 1 Buc XXL (negru)
                        5. ALY_N - 2 buc L (rosu, negru)
                        6. Loganu - 3 tricouri xl ( 1 negru , 1 alb si 1 rosu) ,2 tricouri xxl ( rosii ) , 2 tricouri L ( 1 negru si 1 alb )
                        7. Alex86 – 3 buc L (1 alb si 2 rosii) - imprimat
                        8.cristi3775-2 buc L (rosii) 1 buc xXL negru 1 buc xl ros

                        Comment


                        • Am cam gasit tricpuri la preturi "normale", acum astept niste raspunsuri. Sa speram ca o sa vina in timp util. O sa-mi fac un mic "depozit" acasa si sper sa pot onora comenzile la termene mai mici de 2 saptamani (chiar si daca e vorba de 1 tricou)! Asadar, probabil ca pretul o sa ramana la 40 lei! Revin cu update-uri in momentul in care o sa am oferta!

                          Si da, alex86, sa scrie fiecare ce vrea - imprimat/brodat!
                          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                          Comment


                          • Am rezolvat cu Loganu, le vroia brodate, iar luni merg sa "receptionez" altele si sa le dau p-astea. Luni, cu roua'n picioare o sa mai verific o data thread-ul. Am gasit tricouri in oras, deci se cam poate rezolva orice (sper). Ziceti care ce mai vreti urgent si le aveti in weekend!
                            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                            Comment


                            • De tricourile noastre se mai stie ceva?
                              Merci

                              Comment


                              • Vesti proaste.
                                Am incetat colabotarea cu dom'soarele de la broderie pentru ca sunt niste cretine. Am ajuns sa nu le platesc jumatate din 2 tricouri, in asa hal m-au enervat, si ultimele 3 care le-au facut le va duce bolo inapoi. A facut 2 ture de tricouri pentru care mi-au dat 4 preturi. Bineinteles ca am platit doar ce am vrut (aviz celor care vor sa faca afaceri dubioase cu mine).

                                Acum, vestile bune.
                                Am gasit alt furnizor. Pretul scade la 35 lei. Problema e ca comanda minima e de 30 buc. O sa astept sa se faca 20 buc, iar 10 le pun de la mine din buzunar in speranta ca o sa scap de ele. O sa fiu plecata departe de orice conexiune de internet in urmatoarea perioada, asa ca aveti timp sa va faceti de cap. Daca in momentul in care ma intorc, am numarul necesar, o sa va cer adresele de expediere si sper ca in ~1 saptamana sa le aveti (depinde si de furnizor aici).

                                Mersi pt intelegere!
                                Last edited by ReBe; 22 June 2009, 22:13.
                                Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google