Blog Buhnici

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Blog Buhnici

    Blog-ul oficial a lui George Buhnici. Vezi toate articolele din categorii divers precum Tech, Podcast, Auto și multe altele.

    Pareri, opinii? Stie ce face sau este doar un ... amator?
    Last edited by crististreulea; 27 April 2012, 22:45.

  • #2
    Am urmarit cateva clipuri de ale lui, in privinta masinilor. Sincer....se putea si mai bine. Desi este reporter, sta cam greu la capitolul descriere detaliata, amanuntita, in context, inflorirea si infrumusetarea cuvantului....poate si din cauza ca trebuie sa isi faca singur cadrele.
    In principiu, ideea de baza este simpla, si buna.....dar cam slab lucrata. Tinand seama ca vorbveste despre masini, ar fi trebuit sa aiba acel "dictionar intuitiv" pe care l-am intalnit (personal vorbesc) la celelalte emisiuni din domeniul auto.
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • #3
      E bine sa mai existe si unu care sa prezinta masina cu niste cuvinte care le folosim zi de zi. Poate nu toti inteleg termenii aia complicati pe care ii folosesc cei de la ProMotor, La limita sau ce emisiuni d-astea mai sunt...

      Comment


      • #4
        e ok omul

        Comment


        • #5
          Citez - "Dacă ești fan Audi, fugi la bancă pentru un credit pe 30 de ani, ca să-ți cumperi BMW Seria 3 Modern."
          sa mori tu ! !
          Fara Semnatura.

          Comment


          • #6
            Desi descrie in amanunt toate dotarile fiecarei masini si impresii despre spatiu design calitate a materialelor totusi se observa ca este cam amator in domeniul auto exprimandu-si un pic cam exagerat de mult opiniile personale.
            Acest lucru il face sa uite aspecte cel putin la fel de importante cum ar fi stabilitatea directia tendinta de suparavirare la iesirea din curbe a fiecarei masini, etc

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google