Test RadioStation LoganClub

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Fac un apel la cei ce detin un server sau un calculator ce merge non-stop si are conexiune la net (nu neaparat server) si vor sa ne ajute cu radioul sa ma contacteze pentru mai multe detalii. Pentru a fi radioul online non-stop si pentru a putea sa fiim mai multi Dj avem nevoie de un calculator online tot timpul pentru a-l folosi drept server.
    In tara momentan.

    Comment


    • #92
      Nu are nimeni un server de retea sau un computer care sa fie online non-stop?
      In tara momentan.

      Comment


      • #93
        Radioul este on, add in winamp sau in orice player de muzica: http://loganclub.no-ip.org:9000
        In tara momentan.

        Comment


        • #94
          Ascultati radio online!
          In tara momentan.

          Comment


          • #95
            Ascultam, se aude bine, mai tine-ti compul deschis pana se gaseste vre-un server care sa-l gazduiasca. Din pacate in problema asta nu pot sa te ajut men.

            Comment


            • #96
              Ce server de streaming folosesti? Acum incerc eu sa imi "construiesc" un server de Linux, si poate rezolvam cumva sa-l mutam. La firma nu mai era loc pt radio, si de aceea l-am oprit

              Comment


              • #97
                SHOUTcast folosesc. Da, se poate instala si pe Linux si chiar foarte usor.
                In tara momentan.

                Comment


                • #98
                  Originally posted by cristivsb View Post
                  Ce server de streaming folosesti? Acum incerc eu sa imi "construiesc" un server de Linux, si poate rezolvam cumva sa-l mutam. La firma nu mai era loc pt radio, si de aceea l-am oprit
                  Ai rezolvat ceva cu serverul?
                  In tara momentan.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google