Castigatoarea CE 2008 Este....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sunt roman! Deci sper ca Romania desi le va fi foarte greu. HAI ROMANIA!!! Daca iesim din grupa asta suntem tari!
    Ambition

    http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

    Comment


    • #17
      Olanda,Olanda,Olanda !

      Comment


      • #18
        Am votat Germania. Dar mai sunt si altii care cred ca au sanse Portugalia, Olanda ...
        Eu sper ca Romania sa faca o figura frumoasa, poate chiar cum a facut Grecia la editia precedenta.
        It's nice to be important but it's more important to be nice!

        Comment


        • #19
          Tin cu romania dar nu am votat pentru ca vreau sa raman realist , ma bucur totusi daca trece de grupe,oricum meciu de ieri si forma slaba a italiei imi dau sperante , si totusi am votat cu italia pentru ca acuma sunt pusi practic cu spatele la zid.Parerea mea ca indiferent de rezultatu obtinut cu olanda italieni oricum trageau tare cu noi , asa ramane o speranta sa facem un egal cu ei , olanda sa-i bata pe francezi ( ca nu m-a impresionat deloc franta ) si cu noi ultimu meci sa joace cu rezervele , ca sa putem repeta figura de la constanta.
          Bart: I am through with working. Working is for chumps.
          Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

          Comment


          • #20
            Am votat Italia, chiar daca aseara au furat-o original. O sa vedeti voi

            Comment


            • #21
              Eu cred ca Olanda are sanse mari

              Comment


              • #22
                Originally posted by TWeetY View Post
                Pai tu nu ai vazut meciul aseara de mai zici de Franta???
                Am postat inaintea meciului,am zis Franta pt ca are jucatori renumiti in echipa. Oricum sunt sigur ca Franta si Italia o sa-si revina[din pacate pentru noi].Despre Romania am vazut ca e foarte votata in sondaj, dar se voteaza mai mult cu sufletul...Nu avem sanse cu actuala linie de mijloc.
                Last edited by dani p; 10 June 2008, 17:37.
                niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                Comment


                • #23
                  haide mai Dani ca nu amvrut sa te supar...
                  Sper sa nu isi revina astia...

                  Comment


                  • #24
                    Sper sa se intample asa cum spune Rudy! (desi sunt cam multe chestii care trebuie sa se intample ptr noi!) HAI ROMANIA!!!
                    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                    Comment


                    • #25
                      Olanda cred ca va iesi.
                      Forza Steaua

                      Comment


                      • #26
                        Am votat olanda !Nu stiu cine i-ar mai putea sta in cale!
                        Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                        Andreea Trifu

                        Comment


                        • #27
                          Eu Spania am votat.
                          Multa lume, putini oameni...

                          Comment


                          • #28
                            E greu de spus!!!!
                            Dar cred ca in momentul de fata,prin jocul prestat Olanda si Spania au prima sansa!!!!

                            Comment


                            • #29
                              Eu unu vad Portugalia

                              Comment


                              • #30
                                Aseara mi-a placut Croatia...Si-au atins obiectivul.
                                Un lucru e sigur...Arbitrii trag cu echipele mari...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google