Bulgaria..sau Pomul Lăudat Excesiv

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    1.6Multipoint, se vede ca nu te-ai dus la "all inclusive"... daca mancai si beai o saptamana ca romanul nu-ti mai aminteai nici de drumuri, nici de mizerie. )

    Comment


    • #17
      ahahahaha asta a fost maxima vasile, vezi deaia suntem romani MOR !
      sigpic

      Comment


      • #18
        Originally posted by bGy View Post
        ahahahaha asta a fost maxima vasile, vezi deaia suntem romani MOR !
        Nu știu voi, dar mie-mi place de Vasile ăsta..
        Am mai pus câteva poze de la munte de la ei, unde nu e mai frumos ca la noi la munte..deși am înțeles că mulți românași își fac vacanțele aici, în Pamporovo.
        Attached Files

        Comment


        • #19
          Faza cu mersul la munte la ei nici eu nu o inteleg!

          Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

          Comment


          • #20
            pe lângă faptul că distanța e mai mare,și trebuie să plătești vignetă, taxă de pod, nici nu e la fel de frumos ca în România.Sincer.
            încă două poze din munții Balcani, primăvara..
            Attached Files

            Comment


            • #21
              De vre-o 2 ani incoace am tot mers la Albac Jud. Alba Cazare {raport calitate pret este corect} {Peisaj splendid} {Oamenii sunt foarte primitori} ... Eu sunt din Constanta si as putea bine-mersii sa plec in Bulgaria dar de ce as face asta ?? cand la mine in tara gasesc aceleasi conditii in aceiasi bani ??
              Singura problema pe care am avut-o a fost ca am vazut cateva indicatoare pe care scria si in Romana Dar Si In Ungureste !!
              http://www.loganclub.ro/forum/ct_03_fie-t42314.html ..My Ride

              Comment


              • #22
                Într-adevăr, e foarte frumos prin Apuseni..dar mie îmi place cel mai mult la Bușteni și Brașov.
                Încă 4 poze din Bulgaria, munții Balcani.
                Nu-mi plac românii care spun că în România prețurile sunt mari și serviciile proaste..eu unul am fost de câteva ori în străinătate și pot spune că mai ieftin ca la noi nu e nicăieri..și nici mai frumos.
                Attached Files

                Comment


                • #23
                  Câteva poze din BG


                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google