Care soferi va enerveaza cel mai tare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ....Vad ca ai o mare problema cu claxoanele....Boilor!
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • Pe mine ma enerveaza femeile care incep sa se fardeze cat stau la semafor, soferi care parcheaza in mijlocul parcarilor, gunoierii care opresc in mijlocul drumului si camionagii care nu se asigura la viraje.
      sigpic
      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

      Comment


      • Originally posted by gusi View Post
        Idiotii care circula dupa lasarea serii fara lumini de pozitie macar, cu berea-n nas si cu peste 100 km/h in oras!
        Poti sa o mai spui odata. Plus ce-i ce in afara nu merg cu farurile aprinse dupa ce se insereaza (merg cu pozitiile ca sunt smecheri).
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • Tare threadul asta.Pe mine ma enerveaza aproape orice.
          -pietonii care sar pe trecerea de pietoni fara sa se uite daca vine o masina(multi sunt soferi si o fac in adins)
          -pustii de bani gata cu masini straine
          -femeile care incurca circulatia(sa recunoastem ca sunt si femei care conduc mai bine decat jumatate din barbati)
          -si cel mai tare ma enerveaza ca nu mi se multumeste atunci cand ii las sa ma depaseasca sau cand fac o manevra pe care nu ar fi trebuit sa o fac in beneficiul lor.
          fara

          Comment


          • Si daca vin masini, ce o sa fac daca vreau sa trec strada? Sa astept sa treaca toti si dupa sa trec strada?
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • Andrei, e vorba de faptu ca ar trebui sa dam de inteles soferilor ca vrem sa trecem strada, ca nu de putine ori mi s-a intamplat sa se creada cate unu Asafa Powell, sa se repeada pe trecere si sa-l vad abia in ultimu moment. Cred ca despre asta vorbeste spanu

              Si mai nou ma enerveaza o alta categorie de soferi: morandistii sau cocalarii cu masini mai de fite care se baga in trafic scotand in acelasi timp mana pe geam ca si cum ti-ar multumi desi tu n-ai vrut poate sa-l lasi sa intre dar s-au bagat ca nesimtitii
              Last edited by andrushk_mib; 27 August 2008, 18:48.
              If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

              Comment


              • Daca se arunca in fata masinilor numai pentru ca are prioritate, asta da, e nesimtire. Dar nici sa stea pe trotuar, ca asa nu-l lasa nimeni.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • Andrei e vb de cei care traverseaza fara sa se uite in stanga si in dreapta.Pur si simplu traverseaza pentru ca e trecere. Si daca mai gasesti si cate unul care de asemenea ma enerveaza la maxim care parcheaza in fata trecerii de pietoni atunci chiar ca iei foc.
                  fara

                  Comment


                  • Originally posted by spanu View Post
                    Tare threadul asta.Pe mine ma enerveaza aproape orice.
                    -pietonii care sar pe trecerea de pietoni fara sa se uite daca vine o masina(multi sunt soferi si o fac in adins)

                    -si cel mai tare ma enerveaza ca nu mi se multumeste atunci cand ii las sa ma depaseasca sau cand fac o manevra pe care nu ar fi trebuit sa o fac in beneficiul lor.
                    1. Pai daca foarte multi soferi nu dau prioritate la pietoni ti se pare anormal ce fac ei ? Stii ca daca a pus piciorul jos de pe bordura esti obligat sa opresti . Si sa reduci vieza la apropierea de trecerile de pedestri .Ca si eu fortez , este dreptul meu . Chiar m-am certat cu o vaca ieri pt ca mergeam cu viteza ( i s-a parut ei pt ca aveam 40 km/h ) si ea traversa pe aratura ( i-am zis ca daca o mai prind pe langa trecere o calc ) .
                    2. Lipsa bunului simt . Din pacate sunt multi fara el .
                    B -X X - DDF x 2

                    :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                    Comment


                    • Salut . Primul meu post pe aici , sunt nou .
                      pe mine ma enerveaza taximetristii pentru ca 90% dintre ei nu semnalizeaza cand schimba benzile ; si soferii de pe maxi taxi .. Dar nu e vina lor ci mai degraba a pietonilor. Aaaa si femeile , cum era sa uit ? Sunt un dezastru .. Ca sa nu mai zic de fetitzele care doar ce au luat permisul si nici nu li se vede nasu de volan .
                      sigpic

                      Comment


                      • Daca ma lasa nevasta-mea i-mi cumpar o Dacie de la 1900 toamna si ii calmez pe handicapatii cu numere straine.
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • Mai bine un Aro Cristi .
                          B -X X - DDF x 2

                          :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                          Comment


                          • E scump de adus pe linia de plutire ca la asta m-am gandit prima data. Si ceea ce am spus la postul 386 se datoreaza unui tampit de ieri cu numere de strainezia.
                            Cel mai lent 1,6 8v

                            Comment


                            • Ce soferi ma enerveaza?
                              "italienii"

                              Comment


                              • "GRecii"...
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google