Care soferi va enerveaza cel mai tare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pe mine ma enerveaza aia cu Jeep care cred ca toata starda e a lor. Aseara ies dupa o strada secundara sa intru pe bulevard , trebuia sa fac stanga. Vine unu cu jeepanu si se gandeste sa intoarca acolo. Normal ca nu se putea sa intoarca de mine , intra pe strada si asteapta sa plec eu, dar eu nu puteam sa ies ca imi blocase vederea in partea stanga. Stau eu vreun minut sa vad ce face, la un moment dat imi da claxoane sa ma misc ca il incurcam. Ies putin pe prima banda sa vad din stanga si trece unu si ma injura ) Atunci i-am zis si eu lu ala cu jepanu ceva de dulce , de se uita ciudat la mine.
    Nu am eu experienta prea mare, dar dreaku , ma uit de 2 ori cand vreau sa fac vreo manevra , sau daca nu sunt sigur de ceva , reduc si astept, dar altii nu au nici o treaba

    Comment


    • Cel mai fain e cand intr-o parcare jumatate din ea e libera si vine un bisnitar cu 4x4 si te blocheaza ca tu ai Logan. Mai ales daca esti si din alt judet, nu ai sanse de scapare. Am patit-o in Iasi. Pana nu am ridicat tonul vocii la manelist, nu s-a miscat din loc.
      Computer, did we bring batteries?... Computer?...

      Comment


      • Pe mine ma deranjeaza soferii care folosesc claxonul nejustificat,care cred k totul se poate rezolva in felul acesta

        Comment


        • Ehhh, asta cu claxonul tine in loc de injuratura. Ca sa nu fii dat in judecata pentru injurii, mai bine apesi lung butonelul cu zgomot dar numai cand este nevoie se apasa pe el
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by bogdan_1984 View Post
            Ehhh, asta cu claxonul tine in loc de injuratura...
            Ce mo mai injurat una cu matizu intr-o zi )...Ies dintr-o benzinariecu greu traversez banda 1 ca era blocata sa intru pe banda 2 sa fac pe urma stanga, da cum si banda 2 era blocata intru numa cu jumate de masina...Dupa vreo 30s vine una cu matizu si se opreste la 3m de mine cu claxon lung si gesticuland... Ma iau un pic in gura cu ea: "ho tu nebuno, unde dracu vrei sa meri"...Trece pe banda 1 iar incepe sa ma claxoneze


            PS: te doare mintea, niste teste psihologice mai serioase nu ar strica
            ...de doi lei :p

            Comment


            • Deci se mai completeaza la lista:cei care folosesc noaptea luminile de ceata,atunci cand nu e,doar ca sa arate mai marfa,etc si cei care habar nu au sa conduca,care si-au luat carnetul pe bani,si adaug cei care au masini de masini si habar n-au sa conduca,si pentru ca are el masina de masina,se crede regele soselelor si face ce vrea=stupid people.
              sigpic

              Comment


              • Cu o mica modificare: "cei care folosesc noaptea si ziua, luminile de ceata" - fara a fi necesare aceste lumini.

                Comment


                • Ce ma enerveaza pe mine? Soferii de autobuz...Maxi-taxi , taximetristii,care nu au nici o durere sa semnalizeze sau sa circule corect.Ma uit dimineata la soferii de autobuze..Care au in spate cate 100-200 calatori cum se baga de pe o banda pe alta,fara sa semnalizeze ....Si multe alte tampenii.Pentru cei din Iasi atat zic..Podul Rosu...Acolo e cel mai urat.
                  Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                  Comment


                  • Gresit!
                    Din Alexandru spre Gara, si / sau Alexandru spre Mircea, este mai jale.

                    Comment


                    • Pai ce sa le facem.... Toti nesimtitii a permis. Cred ca o rezolvare ar fi niste teste psihologice serioase, periodice pentru TOTI posesorii de permis. Mai des pentru profesionisti.

                      Apropo, un loganal politiei comunitare din Galati avea luminile de ceata aprinse (doar fata), iar soferita in uniforma vorbea la telefon, fara dispozitive hands-free. Am oprit langa ei intr-un sens giratoriu si ma uitam ca prostul.... Si agenta continua sa vorbeasca.... Ce exemplu dau?
                      GL-22-TOF

                      Comment


                      • Femeile(fetele) si barbatii dupa 55 de ani. Pericol pe bune.
                        http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                        Comment


                        • Taximetristii - pana azi nu i-am crezut asa nesimtiti - sa ma scuze forumistii care au aceasta profesie dar alt cuvant mai potrivit nu am.

                          Comment


                          • NU generalizez insa cam asa este!Acum o luam pe partea cealalta: Nu e usor sa conduci si sa stai atata timp in trafic..Sa mai fi si in Bucuresti, e clar!Deci se intelege ca-ti pierzi rabdareaIn schimb nu poate fi scuzata nesimtirea si cretinismul unora
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Nesimtitii cei mai mari sunt cei cu tirurile , nu toti dar cei mai multi . Nu au pic de respect pentru cei din trafic .

                              Comment


                              • Ai dreptate doar partial Mady , dar cand trebuie sa mergi dupa un grafic pe care daca nu il respecti platesti amenzi uriase cam ajungi in situatia lor . Imagineaza-ti cum este sa mergi 4 ore , sa stai o ora , sa mergi iarasi 4 si sa stai apoi 10 parca . Sau sa mergi 4 stai o jumatate , iar mergi 4 iar stai jumatate si iar mai mergi una si gata , pauza unde se nimereste , in camp , cine stie . Sau ce variante mai exista . Intr-adevar unii sunt sub orice critica .
                                B -X X - DDF x 2

                                :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google