Care soferi va enerveaza cel mai tare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce soferi ma enerveaza pe mine?..Pai...Teribilisti,Pustanii care abia li s a uscat cerneala pe permisul de conducere dar care se baga aiurea ,femeiile(dar nu toate,sunt unele care chiar conduc bine) marii smecheri ce detin masini de lux si care au pretentia daca esti in fata lor sa le faci loc..de parca le a cumparat mama sa tot asfaltul tarii...si nu in ultimul rand,rromi care nici macar nu stiu sa citeasca sau sa scrie dar detin permis de conducere si habar nu au de regulile de circulatie sau indicatoare rutiere(nu sunt rasist!)
    CARPE DIEM!

    Comment


    • Aia care se posteaza in spate pe post de supozitor.

      Comment


      • ca zone geografice bucurestenii si maramuresenii.

        in rest posesorii de masini 95 2000 inmatriculate bulgaria.

        Comment


        • Mie imi plac cei care tin mana stanga pe volan, la "ora 12" si stau rastingniti pe cotiera.
          Mai imi plac si de astia frustrati de se cearta in trafic.

          Comment


          • Si eu am obiceiul sa tin mana stanga la ora 12 pe volan, la drum intins si nu vad de ce ar enerva asta pe ceilalti participanti la trafic.
            In filmuletul de mai jos, schimb pozitia mainilor pe volan, de 20 de ori, si nu cred ca am deranjat pe nimeni in trafic...
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • Ma enerveaza cei care merg cu 50 km/h

              Comment


              • @vitriol vezi ca nu tii mana bine, trebuie la 12 fix, tu o tii pe la 11...
                @Claudeel pe mine daca ma intalnesti te rog sa ma ierti ...

                Comment


                • deci sunt unele femei tampite rau de tot...da RAAAAAU...
                  astazi,ies din parcarea AUCHAN Tg-Mures,la sens fac dreapta spre oras...drumul foarte rau(gropi,denivelari) pana langa Metro(adica in jur de 1 KM),dar cu 2 benzi!eu mergeam cu 30-40km/h, pe prima banda ,ca doar nu incurcam pe nimeni din moment ce drumu are 2 benzi!si se gaseste o cucoana cu un logan,care ma ajunge din urma,si incepe sa claxoneze...eu ii semnalizez dreapta sa treaca...bun,trece pe banda 2,vine in dreptu meu si face semn:"esti prost???"ceva de genu.....desi,avea loc cacalu sa treaca pe langa mine,ca doar o banda era libera,doar 4-5 masini......si nu era nevoie sa faca semne si etc....am lasat-o in pace si am mers dupa ea pana cand a oprit.m-am dat jos,si am intrebat-o frumos:femeie,care din noi2 e prost?tu sau eu?si ghici raspunsuma baiete,tu chiar nu vezi ca numai incurci circulatia?du-te si te plimba in parc!mda...i-am zis frumos ca e blonda si atat.nu avea rost sa ma stresez din cauza unei..........
                  http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                  Comment


                  • Poate nu stai cocosat inspre dreapta, rastignit pe cotiera, uitandu-te de sus la ceilalti participanti

                    Comment


                    • cei mai enervanti soferi sunt aia care pleaca de la semafor pe o anumita banda si dupa trecerea prin intersectie se muta pe 2 benzi mai in colo si considera ca tot el e ala destepti. In momentele alea imi doresc sa am Hummer si sa ma urc pe ei
                      Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                      Comment


                      • Eu niciodata nu am inteles rostul mainii pe volan la ora 12.E foarte incomoda pozitia.Nu stiu cum pot unii sa mearga asa.Eu stau cu mana fix langa semnalizare.Pe la 9.Mi se pare cel mai comod,iar a 2-a mana bineinteles pe picior aproape de volan in caz de ceva doamne fereste sa pun mana pe volan.Va salut.
                        sigpic

                        Comment


                        • fiecare tine mainile unde doreste,unde considera ca e mai comfortabil si unde crede el ca e mai fitos asa(ce-i drept ,mai rare aceste cazuri)......

                          revenind on topic ,imi "plac" mult soferii care intra in fata ta de pe drumul fara prioritate si cei care merg cu ceata aprinsa pe senin....idolii sunt cei cu ceata aprinsa fata-spate....

                          Comment


                          • Doar cei care au peste 1.85 m inaltime pot intelege "rostul mainii la ora 12". Daca ai 1.60, normal ca stai cu scaunul la maxim in fata si cu pieptul lipit de volan, n-ai cum, efectiv, sa stai cu mana la ora 12.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • Uff, nu sunt litere pe tastatură să zic câte lucruri mă enervează în trafic. De departe cele mai enervante persoane sunt ăia care vorbesc la telefon. Dar nu vorbit de genul „ce face mama, a ieşit bine din operaţie?” sau „gata şefu mă duc să descarc containerele”... nu... ăia care vorbesc constant, se vede că au o poziţie comfortabilă (cotul pe geam, mâna la ureche - nu mai vede oglinda laterală - cealaltă mână la ora 12 - ia mâna de pe volan să schimbe vitezele) şi vorbesc încontinuu, când stau să facă stânga într-o intersecţie (şi ar trebui să se asigure), când caută loc de parcare, când fac manevre etc.
                              Sunt mai răi ca femeile alea aiurite care merg pe unde se uită (în loc să se uite pe unde merg) sau băgăcioşii!

                              Comment


                              • Cel mai rau da rau de tot cei ce se urca bauti la volan parerea mea sa li se ia dreptul de a sofa pe viata.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google