"Songuri Care Ne Plac"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Living History Blues Fest
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • un colaj f. frumos pe o melodie care o ascult cu nostalgie:
      Compact - Mi-e Tare Dor De Tine
      Compact - Mi-e Tare Dor De TineA mai trecut un an din noiA fost si soare, au fost si ploi,Important este c-ai stat cu mine.Pastrez atatea amintiri,Eram frumo...


      si inca o melodie f.f. frumoasa:
      Compact - Cantec pentru prieteni

      enjoy!
      Last edited by dinita george; 31 March 2012, 20:25. Reason: Automerged Doublepost
      Nu esti beat atata timp cat poti sa zaci intins pe parchet, fara sa te sprijini. (Murphy)

      Comment


      • Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

        de cateva zile doar asta o ascult , in disperare am devenit dependent de ea... geniala
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • Animal X - Doar tu si eu
          ----------------------------
          Animal X - Doar tu si euMuzica si versuri: Animal XVideo: X Music & Video

          Comment


          • ceva diferit

            Jimmy James - Fashionista
            Last edited by alessandro; 2 April 2012, 15:40.

            Comment


            • ...rutina

              George Thorogood - I Drink Alone
              Last edited by D-FENS; 2 April 2012, 16:19.
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • Cerul;una dintre cele mai frumoase melodii ale celor de la PROCONSUL
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • Sunt in dubiu,cine a trecut la alta religie?Toata formatia Proconsul sau doar Bodo?I-am vazut de Craciun,ma rog,cu 2 zile inainte.Cantau toti cantece crestine,nu colinde,erau crestine...cum le zic ei.
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • Judas Priest - Breaking The Law
                    Judas Priest's official music video for 'Breaking The Law'. Listen to Judas Priest: https://JudasPriest.lnk.to/listenYDSubscribe to the official Judas Priest...

                    no comment, just music... enjoy
                    Nu esti beat atata timp cat poti sa zaci intins pe parchet, fara sa te sprijini. (Murphy)

                    Comment


                    • La inceput am avut impresia ca doar Bodo; acum cred ca toti, altfel ar fi fost o ruptura.
                      Propun DIRECTIA 5-Iti Multumesc.
                      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                      Comment


                      • si inca una pentru autoplaylist:
                        Judas Priest - Turbo Lover
                        'Turbo Lover' as featured on Turbo 30, the special 30th anniversary re-issue.Get Turbo 30: http://smarturl.it/Turbo30RT?iqid=vevo About the album:Originally ...

                        music, not surogates...
                        Nu esti beat atata timp cat poti sa zaci intins pe parchet, fara sa te sprijini. (Murphy)

                        Comment


                        • Eu raman consecvent muzicii romanesti de calitate; Holograf & Angela Gheorghiu- Nu mai e timp...
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • Originally posted by IancuMIC View Post
                            ...
                            Propun DIRECTIA 5-Iti Multumesc.

                            Melodia asta va face parte din preferintele mele de acum inainte,MULTUMESC...
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • Jovanotti - A te

                              Comment


                              • Originally posted by D-FENS View Post
                                Melodia asta va face parte din preferintele mele de acum inainte,MULTUMESC...
                                "pentru bunatate si sinceritate...iti multumesc".
                                Placerea e de partea mea; sa promovam totusi muzica romaneasca de calitate.
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google