"Songuri Care Ne Plac"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • B997NDL
    replied
    asta e supermiez...
    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

    Leave a comment:


  • Kojak
    replied
    NDLule, asta e ptr. cand rulezi fin pe banda de viteza dupa moinesti cu jamurili lasate:
    Just wanted to share! :) ***NO COPYRIGHT INTENDED*** I DO NOT OWN THIS SONG OR THE PICTURE!

    Leave a comment:


  • B997NDL
    replied

    nu s-a prostituat, dar el a mers pe tiganesti, si la asta Salam e miez.

    Leave a comment:


  • Kojak
    replied
    Bregovic, un artist pe care-l ascult oricand cu placere.
    M-a ofticat nitel cu ceva ani in urma cand "s-a prostituat" si a facut featuring-u' ala cu salamu' nostru...da' deh, cine suntem noi sa comentam excentricitatile artistilor.

    Leave a comment:


  • B997NDL
    replied
    nu mi-am facut veacul pe acolo, doar de vreo 10 ani. inainte o ardeam in doina si triumf, cand eram in facultate. tata era pictor si o ardea la turn si in capsa cu dinica, nitulescu, cozorici si rautchi.
    Aurel Nedel a murit duminică, la vârsta de 84 de ani, acesta urmând să fie înmormântat miercuri, în comuna sa natală, Vaidei, din judeţul Hunedoara, informează un comunicat al Uniunii Artiştilor Plastici din România (UAP).


    si cewva pentru aparatori, dedicatie speciala "de la militari".


    @Octavian. supertare

    Leave a comment:


  • Octavian
    replied
    Originally posted by Kojak View Post
    Si-i place in continuare! doar ca nu era "familiarizat" cu preocuparile odraslei.
    Nu cred c-a intrat vreodata in vreo bomba d-aia, nici macar dupa mine.

    si ca sa nu iau procent si sa zica lumea ca-s offtopic, iata ceva frumos:
    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


    Leave a comment:


  • Kojak
    replied
    bre, tata merea la capsa, gambrinus, ciresica, izvoru' rece etc...alea nu prea erau bombe, era plin de "artist"i p-acolo, crema bucurestilor.
    bombele alea din militari de care zic (si in care ti-ai facut si tu destul veacu', erau niste gherete de tabla vai mama lor, nici buda n-aveau (nici nu era obligatoriu sa aiba), o dadeai direct in boschetii din scuaru' median de pe bulevard. anii '90...cand tu erai deja carunt, probabil
    Last edited by Kojak; 4 November 2014, 23:55.

    Leave a comment:


  • B997NDL
    replied
    nici eu. vorbeam de tatal tau. sigur a ajuns si prin bombe, fiind si mai in varsta decat mine. atunci erau restaurante in centru si bombe in rest.

    Leave a comment:


  • Kojak
    replied
    bre!!! iar vorbim impreuna si ne intelegem separat? ce zic* io si ce intelegi tu!

    * nu stiu la cine te referi
    Last edited by Kojak; 4 November 2014, 23:44.

    Leave a comment:


  • B997NDL
    replied
    eu cred ca nu stii istorie. n-o fi intrat dupa 30 de ani, dar inainte a fost, ca orice "real man". fiecare a avut o "dark age".
    din perioada aia...
    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

    DAN CIOTOI & GENERIC - TRENUL VIETIIVă rugăm nu copiaţi sau repostaţi videoclipul, dacă vă place adaugăţi-l la favorite!
    Last edited by B997NDL; 4 November 2014, 23:39.

    Leave a comment:


  • Kojak
    replied
    Si-i place in continuare! doar ca nu era "familiarizat" cu preocuparile odraslei.
    Nu cred c-a intrat vreodata in vreo bomba d-aia, nici macar dupa mine.

    si ca sa nu iau procent si sa zica lumea ca-s offtopic, iata ceva frumos:
    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
    Last edited by Kojak; 4 November 2014, 23:34.

    Leave a comment:


  • B997NDL
    replied
    . ce le mai stii... cred ca si tatalui tau i-a placut viata.

    Leave a comment:


  • Kojak
    replied
    pai da bre jtiu...d-aia ti-am pus link, sa mai galgai un pahar si-n cinstea vremurilor demult apuse!
    "localu" era mai retro, asa...fata de alealalte unde mieunau in dublucass 2 unlimited si snap.

    Leave a comment:


  • B997NDL
    replied
    mâncati-aş, plâng si beau. ăsta e "du pă vremea mea".

    Leave a comment:


  • Kojak
    replied
    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


    ...ce mai merea goldanu da odobesti pa melodioara asta la bodegile alea din zona p-ta veterani...inainte de "marea modernizare" a zonei...NDLule, remember, sau nu locuiai in zona pe vremea aia?

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google