Transfagarasan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Transfagarasan

    Care ati umblat pe transfagarasan cu loganu de 1.4? cum se comporta? dc ati fost de curand cum e drumul? adica dati detalii!!!!

  • #2
    Drumul e(a fost ) prost , acum 2 ani cand am fost ! Loganul de 1.4 se comporta bine , mai ales ca nu te duci sa te intreci cu ceilalti pe serpentine ,ci sa mergi usor sa poti vedea cat mai mult !
    Du-te cu incredere..E de vis ;)
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • #3
      Ca traseu ai urmat ?

      Comment


      • #4
        Intradevar e minunat drumul pana la Balea Lac...Pe Transfagarasan!

        Comment


        • #5
          De la Pitesti , curtea de arges , vidraru ....Pana la intersectia care da spre sibiu ! Cert e ca drumul prost mi se pare de la intrarea pe transfagarasan pana cand iesi din padure..Ca sa zic asa ! De acolo pana la cabana..E bun !

          Laur..Sa vezi ce valea oltului am tras sambata tracuta , dupa intalnire... ) total..950 km am facut in 2 zile

          nu mai posta consecutiv!
          Last edited by Seba; 26 June 2008, 18:44.
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • #6
            Iesi rar dupa cum ai spus...Dar iesi bine....Bravo pentru plimbare)))

            Comment


            • #7
              Ok. Si la intoarcere sa vii de la sibiu pe valea oltului .

              Comment


              • #8
                La intalniri Logan Club ies rar , motivul fiind ca plec in fiecare weekend din Bucuresti intr-o calatorie .. De la Sibiu am ajuns la Paltinis , apoi inapoi..Pe Palea prahovei pana in Bucuresti . Oricum , mai vreau sa ajung o data pe Transfagarasan
                Attached Files
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #9
                  Threadul se muta la Cafenea!
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #10
                    Abia astept sa merg . Saptamana viitoare fac o delta si apoi transfagarasan scrie pe mine !!!!

                    Comment


                    • #11
                      Vreau sa traversez vara asta Transfagarasanul, la venirea de la mare Constanta-Bucuresti-Pitesti-Curtea de AG-Sibiu, as fi f bucuros daca ma puteti indruma. Problemele mi le fac la intrarea in Bucuresti de pe A2 si la iesirea pe A1. Cred ca cel mai bine ar fi sa o iau pe soseaua de centura,(sa ocolesc Bucurestiul prin Sud). Ce indicatoare trebuie sa urmaresc?
                      Va multumesc anticipat!

                      Comment


                      • #12
                        Nu e bine sa o iei pe linia de centura ca iti blestemi zilele din cauza camionagiilor. Cel mai bine ,daca nu cunosti bucurestiul, intrebi de 10 ori ,dar tot treci de el mai repede ca pe linia da centura. Cind intri in bucuresti de pe a2 urmaresti indicator centru iar de acolo ai indicator de pitesti.

                        nu mai da "quote" la ultimul post!
                        Last edited by Seba; 26 June 2008, 18:44.

                        Comment


                        • #13
                          Din ce am planificat eu, o sa ajung Duminica dimineata pe la 7 in Bucuresti, e aglomerata centura asa de dimineata? Mi-e ca imi prind urechile prin oras, cred ca ma ratacesc si fara masina

                          Comment


                          • #14
                            Nu vei avea probleme duminica dimineata pe centura, mergi linistit.
                            Doua lucruri sunt infinite universul si prostia...

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by sheehan View Post
                              Nu vei avea probleme duminica dimineata pe centura, mergi linistit.
                              Merci. Am sanse mari sa ma incurc pe undeva?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google