ITP Seat Leon Cu Xenon Faza Scurta

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ITP Seat Leon Cu Xenon Faza Scurta

    Va salut. Cumnatu-miu trebuie sa faca ITP-ul in mai. Problema e ca el are la Leon-ul lui, xenon pe faza scurta, fara lupa si bineinteles ca bat foarte tare, neuniform...etc. Ar fi cazul sa le schimbe cand se duce la ITP sau le poate lasa? Nu a mai fost pana acum la ITP cu xenoane after-market si sa nu cumva sa ii faca aia vreo surpriza...
    A mai fost cineva cu "problema" asta? Multumesc anticipat.
    Logan Ambition 1.6 8V

  • #2
    Pai sa "vorbeasca" cu inspectorul de dinainte si sa se roage sa nu il opreasca RAR-ul direct.
    In rest, noi sa fim sanatosi
    sigpic

    Comment


    • #3
      da-mi un PM si te trimit eu undeva si poate sa mearga linistit, da si el un telefon si vreo 50 lei pe langa taxa si asta e

      Comment


      • #4
        si uite din cauze d'astea e plina tara de harburi si troace.

        Comment


        • #5
          Haidi bre ca sunt probleme minore. Si eu am dat spaga pentru un parbriz crapat pe care nu am apucat sa-l schimb.Asta inseamna ce e harb? ;)

          Comment


          • #6
            Poţi să stai cu parbrizul cât de crăpat vrei dar să ai xenoane în far fără lupă şi să îi orbeşti pe toţi se cheamă nesimţire românească. Sper să ajungă la RAR cumnatul tău cu tot cu kitsch-ul său, să îl doară şi pe el buzunarul cum pe alţii îi dor ochii noaptea din cauza lui.
            http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

            Comment


            • #7
              Cu asta ma intalnesc eu pe drum si ma orbeste? ^&%&%*(&(^%*&^$**^%(&^%(&^

              Comment


              • #8
                Spuse kissfm...

                Mai bine ati injura politistii ca nu isi fac treaba si inspectorii ITP.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Originally posted by ionescu liviu View Post
                  Poţi să stai cu parbrizul cât de crăpat vrei dar să ai xenoane în far fără lupă şi să îi orbeşti pe toţi se cheamă nesimţire românească. Sper să ajungă la RAR cumnatul tău cu tot cu kitsch-ul său, să îl doară şi pe el buzunarul cum pe alţii îi dor ochii noaptea din cauza lui.
                  Kitsch-uri mai degraba ar fi Loganurile noastre, nu Seaturile Leon. Si nu stiu ce te ataci atata si de ce jignesti aiurea. Oricum, nu ma intereseaza prea tare, dar mi se pare ca esti cam agitat si vorbesti prostii. Mai bine vezi-ti de masina ta, de farurile tale, si daca te supara cineva, vorbeste frumos, nu asa cum faci tu. Asta se numeste nesimtire romaneasca, ce faci tu, nu ce face el.

                  Originally posted by kissfm View Post
                  Cu asta ma intalnesc eu pe drum si ma orbeste? ^&%&%*(&(^%*&^$**^%(&^%(&^
                  Fix cu el.


                  Se poate inchide.
                  Last edited by blanarucristi; 5 April 2013, 15:55. Reason: Automerged Doublepost
                  Logan Ambition 1.6 8V

                  Comment


                  • #10
                    Bai ce boier e cumna-tu ca are Leon,
                    Kitsch-uri mai degraba ar fi Loganurile noastre
                    sa intelegem ca el e mandria familiei, tata banilor? Nu mai intreba prostii daca ai pretentii la raspunsuri serioase, tu spui ca kkturile alea de becuri bat in copaci si tot tu te oftici cand iti umplu colegii frigiderul cu carne? Mai bine taceai dreacu' ...

                    Comment


                    • #11
                      Off: il are pe gutza fata de maimuta in el... trebuie exorcizat

                      Comment


                      • #12
                        Si daca tot mandria familiei si-a pus niste kkaturi de becuri macar sa le puna cum terbuie. Da de, nu mai funny daca nu orbim pe toata lumea. Ce mi-as pune o grila de proiectoare pe cupola masinii numai pentru din astia.
                        soselele din România au prea putin RAM si video pentru NFS

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google