Accident. Daca nu o repar, o dezmembrez

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Accident. Daca nu o repar, o dezmembrez

    ImageUploadedByTapatalk1416742110.095030.jpgImageUploadedByTapatalk1416742131.784878.jpg
    ImageUploadedByTapatalk1416742433.394000.jpg

    In seara asta la ora in intervalul 1/2 tatal meu a facut accident , din fericire nu a patit mare lucru , doar o mica fractura in zona bazinului . Masina este zop facuta in fata si in lateralul soferului. S-a acroșat cu o ambulanta . Daca nu se va rezolva nimic voi dispune de piese pentru cine are nevoie.

  • #2
    1. bine ca este intreg taica-tu si ca a scapat doar cu atat...oricum, fracxtura la bazin implca ceva zile de recuperare.
    sa privim partea plina, bine ca nu e pe la cap ori coloana.
    Doamne ajuta!
    2. din pacate este cam sifonata caroseria...
    3. ai casco?
    Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

    Comment


    • #3
      Nu am casco, si i-am tot spus sa faca casco dar a tot amanat . Sa speram ca se rezolva.

      Comment


      • #4
        ....
        chiar imi pare rau.
        Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

        Comment


        • #5
          Isi va revinii , sa vina politia sa ii ia declaratie , el spune ca nu este vinovat deloc , spune ca ambulanta a intrat in el, acum vom astepta sa vina si politia si poate se rezolva usor . Va sta la pat si se va aduna fiindca este agitat .

          Comment


          • #6
            Azi la 1/2 noaptea , si am primit telefon pe la 3 de la el ca a facut accident. Am sa anunt cand voi incepe sa o dezmembrez , asta in caz de nu se va face dreptate.

            Comment


            • #7
              Sincer îmi pare tare rău de cele întâmplate!
              Multă sănătate tatălui tău şi recuperare cât mai grabnică!
              Vă doresc din suflet multă baftă!

              Comment


              • #8
                Multumesc frumos !

                Comment


                • #9
                  important sa se faca el bine , fierul....se indreapta el
                  insanatosire grabnica
                  live to ride

                  Comment


                  • #10
                    Multa sanatate tatalui tau.

                    Da un semnal cand scoti la vanzare ceva. Ma intereseaza jantele.....

                    Comment


                    • #11
                      Multumesc ! Am sa scriu aici cand am sa incep.

                      Comment


                      • #12
                        Mai ales ca eu merg la Tulcea des..... Chiar ma intereseaza jantele, si poate ma anunti in prealabil. Janta stanga fata e lovita? Sau a scapat?

                        Comment


                        • #13
                          se vede clar ca e indoita.
                          eu zic sa schimbam subiectul ca suntem intr-un mare off topic, si vor veni penaltiurile.
                          black.andy., mai bine deschide un topic unde sa-i tii pe baieti la curent cu evolutia evenimentelor. sunt sanse mari sa dea culpa comuna, ceea ce nu e bine.

                          Comment


                          • #14
                            Problema este ca sunt doi ( soferul si asistentul ambulantei ) contra unu. Daca iese culpa comuna tata se bucura , macar suma unei jumatati sa ia . Ramane de vazut , nu pot face topic fiindca nu prea am timp si chef sa scriu toata povestea de la inceput.

                            Comment


                            • #15
                              @black.andy.58: Rogi frumos un moderator să te ajute şi îţi mută el tot firul discuţiei.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google