Dacia 1100

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Stiu ca in 2 ierni de 2 ori am iesit in decor cu ea . acum sta putin sa imi revin financiar ca acum am investit in altceva ca sa ma pot deplasa si sa pot s ao trag pe dreapta si sa o fac cum trebuie ..ultima data
    Team CSR[/FONT]

    execut sisteme audio profesionale,body kit-uri custom tel:0757709912

    Comment


    • #62
      Piesele de la dl. Valeriu61 au ajuns la mine si ii multumesc pe aceasta cale.
      UFO esti aseptat cu noutati si pe 1100club.Ro.

      Comment


      • #63
        Prietene, ai tot respectu de la mn pt ce ai facut din masina asta. O adevarata BIJUTERIE. Sa nu o vinzi nici odata

        Comment


        • #64
          Noutati numai prin iarna
          Team CSR[/FONT]

          execut sisteme audio profesionale,body kit-uri custom tel:0757709912

          Comment


          • #65
            nimic nou domnu? sunt nerabdator sa vad cum a mai progresat
            sigpicMy ride

            Comment


            • #66
              foarte frumoasa masinutaspor la treaba si sa ne tii la curent
              sigpic

              Comment


              • #67
                ne-a parasit
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • #68
                  nu v-am parasit..am amanat proiectul pentru ca aveam alte lucrari mai complexe.. si la a mea nu ma grabesc


                  pentru moment am inceput sa polisez interioarele la sutica si fac stopurile spate custom cu LED
                  Attached Files
                  Team CSR[/FONT]

                  execut sisteme audio profesionale,body kit-uri custom tel:0757709912

                  Comment


                  • #69
                    si totusi a trecut peste un an si nimic nou.......
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • #70
                      Din pacate am aflat de la niste cunostinte ca Dacia 1100 a ajuns la fier vechi.
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        dar ce s-a intamplat???
                        sigpic
                        Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                        Comment


                        • #72
                          da asa e ..din pacate s-a renuntat la proiect .. probleme interne..acest topic se poate inchide ca masina intradevar nu mai exista
                          vremuri grele duc la decizi grele...
                          Team CSR[/FONT]

                          execut sisteme audio profesionale,body kit-uri custom tel:0757709912

                          Comment


                          • #73
                            Mare pacat, daca dadeai anunt, sunt sigur ca isi gasea un propietar
                            Megane II faza II 1.5dcI K9K

                            http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

                            Comment


                            • #74
                              ideea e cu nu puteam sa o dau si era prea scurt timpul
                              Team CSR[/FONT]

                              execut sisteme audio profesionale,body kit-uri custom tel:0757709912

                              Comment


                              • #75
                                Foarte frumos si mult bun gust in tot ce ai facut cu D 1100. Pacat ca a ajuns la fiare vechi - dar pana la urma e o masina greu de intretinut, fiindca nu gasesti piese pentru ea. Masina asta a fost super la vremea ei in raliuri (Renault 8)

                                Taicamiu a avut Dacia 1100 luata de noua in 1969. Imi povestea ca masina avea un demaraj foarte bun si datorita faptului ca era o masina usoara. Raspundea foarte rapid la pedala de acceleratie. Din unele puncte de vedere, a fost mai reusita decat Dacia 1300 (motorul era mai reusit si avea si soc automat) - insa spatiul interior era mai mic, iar la viteze mai mari se ridica de bot si nu mai aveai un control foarte bun al directiei (trebuia sa ai in portbagaj care era in fata vreo 50 - 60 kg si eventual montat in fata un spoiler care sa o tina mai bine pe sosea)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google