SB 90 BAS Felicitari Pentru Felul In Care Conduci.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SB 90 BAS Felicitari Pentru Felul In Care Conduci.

    Este a 3-a oara cand il vad pe domnul care conduce un logan 2 alb cu numarul de inmatriculare SB 90 BAS care are si un sticker cu logan club pe luneta, cum incalca reguli de circulatie.
    Pe langa trecut pe culoarea rosie si nesemnalizat cand trece de pe o banda pe alta, astazi l-am vazut cum, pe strada raului ne-a sfidat pe toti cei care stateam la coada la semafor. El fiind mai nesimtit, in loc sa se puna ca tot omul civilizat la coada a mers pana in fata semaforului si a facut stanga de pe prima banda.
    Felicitari domnule conducator auto pentru nesimtirea de care dai dovada. Speri sa vezi acest topic si pe viitor sa conduci mai civilizat.

  • #2
    Un magar! Lipsa educatiei isi spune cuvantul...

    Comment


    • #3
      cred ca numarul vrut sa fie sb 90 BO$, da i-a luat-o alt bos inainte.

      Comment


      • #4
        Vom ajunge vremurile in care vom posta doar conducatorii corecti ... e plina tara de jeguri semianalfabete, de tigani nespalati si de copii lor ...
        mai bine inchideti topicul pentru ca inevitabil se va ajunge in cu totul alta directie decat cea pe care a ponit
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • #5
          Si eu care credeam ca la Sibiu...lumea e mai civilizata... bine...padure fara uscatura nu gasim... sa-i iau neamu-n sabie!
          Keep walking...

          Comment


          • #6
            Initiativa e buna. Macar sa stie omul ca daca nu il injura nimeni in gura mare, asta nu inseamna ca lumea nu ii vede marlania.

            In legatura cu circulatia generala din SB eu zic ca e in regula.

            Unei femei i-a murit de 3 ori la rand motorul la plecare si nu a claxonat-o absolut nimeni.

            Eu nu sunt sibian, dar locuiesc acolo de cativa ani. La inceput, aveam tentatia sa mai fac cate o mica marlanie (sa fur startul la semafor, sa virez desi nu eram pe banda de preselectie corecta etc vorba aia, sa ma descurc ) Absolut niciodata nu m-a claxonat nimeni si mi s-a facut rusine cand am vazut ca toti mergeau corect si fiecare isi vedea de treaba lui.
            Logan GPL 1.4

            Comment


            • #7
              soferii ca soferii dar eu nu mai suport Sibiul, a decazut foarte mult, pot sa spun ca e un oras plin de tigani, gipsy town, cel putin zona garii si de ce nu si centrul, in cursul zilei ca doar de acolo iese cascavalu, de la turisti. nu mi-s sibian, de fel sunt din Bucuresti si parca nici acolo nu am vazut atatea satre ca aici. de cand a murit regele e dezastru, au ramas cateva satre pe aici si vad ca nu se ia nici o masura sa-i deporteze in alta parte; mai sunt si agresivi

              Brasovul pot sa zic ca e occident pe langa sibiu. nu stiu, eu nu am deloc o parere buna despre sb, nu stiu ce vede lumea asa special la el. Cel mai ok loc din tara cred ca e Sinaia, acum dupa renovari arata ca un adevarat oras european. asa curatenie nu am mai vazut nicaieri. oameni linistiti, fara specii colorate... mai mare dragul sa stai acolo. Nici Campina nu e de lepadat, mie mi se pare peste Sb mai putin la capitolul infrastructura, nu ma prea impac cu asfaltul lor denivelat, in rest jos palaria


              revenind la trafic, nu-s nici astia dumnezei, se mai claxoneaza, sunt mai molai asa, unii dintre ei, unii te mai depasesc si prin dreapta (un nene cu nr de sb pe dn68 m-a depasit prin dreapta....



              sa nu zica lumea ca-s nebun
              Last edited by cristi....; 1 July 2015, 20:24. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #8
                Cei mai needucati si agresivi soferi de la noi, inafara celor de etnie rroma sunt cei care provin sau au numere de Valcea.
                Ei se cred regii soselelor daca au reusit sa isi cumpere un opel corsa din '92 cu motor de 1.2 pe care si-au montat xenoane(fara lupa), toba sport si tub de bass.

                Eu sunt aproape multumit de soferii sibieni, insa mai este cate unul care imi strica bunastarea...
                Nu stiu daca numai la noi, dar numarul femeilor de la volan a crescut foarte mult.

                Comment


                • #9
                  Astia din zonele de la marginea oraselor mari conduc asa, se invata sa nu mai respecte regulile de circulatie pe ulitele satelor numite "cartiere rezidentiale".
                  Last edited by mr.K; 2 July 2015, 08:23.

                  Comment


                  • #10
                    In toate zonele tarii sunt fel si fel de specimene din astea. Nu te mai mira. Si eu care admir Sibiul pentru ca il consider oras linistit si curat, păcat ca exista asa ceva acolo.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by hellguy View Post
                      Cei mai needucati si agresivi soferi de la noi, inafara celor de etnie rroma sunt cei care provin sau au numere de Valcea.
                      Ei se cred regii soselelor daca au reusit sa isi cumpere un opel
                      Cum vine asta? S-au terminat BeMVe-urili?

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google