Nu Cumpar Nimic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu Cumpar Nimic

    Deschid acest nou thread ca sa va intreb pe ce nu ati da banii ... . Spre exemplu: "amintiri" de la ... (Sovata, Tusnad - sunt doar exemple, n-am nimic cu locatiile respective, chiar imi place pe acolo ), oferte de la semafor (air fresh-neruri, brelocuri, parasolare, alte prostii) sau mai stiu eu ce. Un alt exemplu ar fi nevasta-mea, ea nu ar da niciun ban pentru masina ....
    sigpic
    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

  • #2
    Theardul asta ar trebui mutat la cafenea.
    sigpic
    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

    Comment


    • #3
      N-as da banii pe nimic ce nu-mi trebuie sau nu-mi place (pentru ca sunt chestii care poate nu-mi trebuie dar imi plac pur si simplu si atunci in functie de pret le iau-de exemplu "semnul de circulatie" din luneta "born to be wild"
      If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

      Comment


      • #4
        Andrusk poti pune o poza cu semnul acela ?

        Comment


        • #5
          Cum zicea si andrushk_mib ...Nu dau banii pe ceea ce nu imi place sau nu imi trebuie...De exemplu am fost la bicaz acu vreo 2-3 saptamani...Si mi-am luat o bata de basseball...6 lei am dat...Acu vreo 3 ani am fost la humor si am luat o bata la fel si am dat 25 000 lei ... Si am vandut-o cu 500 de mii ) ce preturi au prin magazine?Daca se gasesc,ca eu nu am vazut ...
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • #6
            @mirzero: cu un mic zoom se vede in dreapta, e semnu de cedare intors; daca vrei o poza mai de aproape maine o ai
            Si legat de maruntisuri d-astea mai am si o insigna "Speed Deamon" pe tetiera la mine
            Attached Files
            If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

            Comment


            • #7
              Nu cumpar huse pentru scaune, nu cumpar papitoi care se atarna de oglinda sau se lipesc cu ventuza de geam, nu cumpar ambipur pentru ca strica plasticul gurilor de aerisire, nu cumpar benzina 98, 99, 100. Nu cumpar in general chestii care iti fac masina sa arate a sorcova, si lista ar putea continua, dar cred ca ideea generala se citeste printre randuri.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • #8
                ...Eu cam cumpar in general lucruri de care ma plictisesc repede...
                ...Cu nevasta e exact pe dos...totusi e bine ca exista un oarecare echilibru

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google