Tricouri SuperOferta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tricouri SuperOferta

    Livrez Tricouri LoganClub ! Super Oferta Lichidare de stoc 20 de lei bucata , la 2 cumparate taxele postale sunt incluse in pretz! Ultimele 15 bucati pentru numere ma contactati pe Privat. Astept Comenzi ! Tel : 0743028440

    Detalii pentru detalii si marimi imi trimite PM doar cei interesati ! Culorile le gasiti in semnatura.
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

  • #2
    Vrem si noi o poze cu tricourile. Ma tenteaza sa cumpar, dar mai intai vreau sa vad modelul.
    Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

    Comment


    • #3
      De curiozitate usurelu_okok, ai citit ce are KeanuRev in semnatura si ce a scris in respectivul post?
      Fac tricouri LoganClub

      KeanuRev tata, pune si tu cite bucati ai din marimi si culori, scutesti o gramada de intrebari legat de acest subiect.

      am si eu pe stoc 2 x marimea M negru
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • #4
        Am citi ce are KeanuRev in semnatura. Ideea e ca vreau sa vad cu arata. E chiar atat de greu sa intelegi ce vrea un om? Decat sa te iei de mine si sa faci posturi mai bine ai fi pus o poza cu cele doua tricouri pe care le ai. Dar e greu frate!
        Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

        Comment


        • #5
          Tu nu esti sanatos, da dracu un click pe Fac tricouri LoganClub
          si ca sa vezi, toate cele 10 poze de acolo sint facute de mine
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • #6
            Off: Explica-i cum sa dea click!
            Bafta usurelu_okok!

            Comment


            • #7
              Keanu astept raspuns ca ti-am trimis pm la pranz
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • #8
                Pai ideea.. Ii ca mai bine ma intreaba fiecare.. Ce marimi mai am.. Deoarece eu tot am mai dat din ele.. Cine doreste ma intreaba daca am marimea respectiva si ii zic daca mai am. In schimb mai bine zic ce marimi nu mai am...


                Nu mai am S-uri
                In rest mai am toate marimile dar nu de toate culorile.



                Alin ai raspuns pe privat
                Last edited by KeanuRev; 3 October 2008, 00:46.
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • #9
                  Cristi daca vrei le dai si tu pe alea la 20 de lei si o sa iti trimit 2 seturi de stickere bonus, cum ar veni, celelalte ai pus banii? ca nu am verificat
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • #10
                    Normal ca ti-am pus banii ma pele )
                    n-am inteles faza cu bonusul. Dar da, tot la 20 lei le dau si eu cele 2 tricouri
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • #11
                      Pai mai vreau si eu 2 buc negre si 2 buc rosii, toate XXL.
                      Ai ceea ce vreau eu?
                      Daca ai, le poti trimite, daca mai ai datele mele.

                      Comment


                      • #12
                        Maine le pun la posta si ale tale sa vad daca mai am... Culorile respective eventual o sa iti trimit unu alb in loc de rosu sau ceva de genul.


                        crististreulea : adica o sa iti dau 2 stickere pe mokka sa intelegi mai bine
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by KeanuRev View Post
                          Maine le pun la posta si ale tale sa vad daca mai am... Culorile respective eventual o sa iti trimit unu alb in loc de rosu sau ceva de genul.....
                          Mi-ai raspuns mie?
                          Daca mi-ai raspuns mie, si nu ai rosu, sa-mi pui negru te rog, nu vreau alb.

                          Comment


                          • #14
                            Ok o sa ma uit cand ajung acasa ce culori mai am, si o sa iti trimit.
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • #15
                              Deci eu vreu rosu si negru, daca nu ai una din culori, raman toate din cealalta culoare, nu e problema, te descurci tu, numai sa nu-mi pui alb in pachet.
                              Multumesc frumos.
                              Si sa fie toate XXL.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google